Експерти назвали найбільш небезпечні дороги України Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2012 08:51 · Розділ: Авто-мото

З кожним днем в Україні зростає кількість аварій на дорогах, а експерти прогнозують зростання смертності. За статистикою, в першій половині 2012 року кількість ДТП на дорогах зросла на 10% у порівнянні з першим півріччям минулого року.

У даному контексті експерти вирішили скласти рейтинг найбільш небезпечних доріг України. При складанні рейтингу до уваги брали кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах, число постраждалих та загиблих за 2012 рік. За словами фахівців, рівень смертності в результаті ДТП в Україні є одним з найвищих серед країн Європи. У даному плані Україну випереджають лише Росія та Греція. Спеціалісти переконують, що причиною такої кількості аварій на дорогах є низька культура водіння, жахливий стан доріг та слабкий контроль безпеки руху. Окрім того, експерти вважають, що на Україні діє неефективна система штрафів: грошові стягнення є занадто низькими, і вони просто не здатні зупинити порушника.

Дороги України є небезпечними (фото з interfax.com.ua)
Дороги України є небезпечними (фото з interfax.com.ua)

До рейтингу найнебезпечніших доріг України потрапили траси М-03 Київ-Харків-Довжанський, М-04 Знам'янка-Луганськ-Ізварине, М-05 Київ-Одеса, М-06 Київ-Чоп, М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, М- 18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. На цих дорогах, за даними ДАІ, відбувається найбільша кількість ДТП із загиблими та травмованими.

А трохи раніше європейські експерти вирішили з’ясувати, у яких країнах найгірші водії. В результаті спеціального дослідження було складено рейтинг країн, які вирізняються найгіршими манерами водіння, прийнятими серед місцевих автомобілістів. В опитуванні взяло участь 30 тисяч осіб.

Найгіршими водіями в Європі виявилися італійці - проти них проголосувало 23,7% опитаних. На другому і третьому місцях розташувалися греки та поляки, які отримали 15,6% та 14% голосів відповідно. Як не дивно, але одразу за ними розташувалися німецькі водії, яких частенько ставлять в приклад іншим водіям. Замикають п'ятірку найгірших водіїв Європи французи, які отримали критику від 7,7% опитаних.

Цікаво, що самі італійці також не в захваті від манери водіння своїх співвітчизників. Не до душі поведінка італійців на дорогах 28% мешканців країни. А в Греції аналогічний показник виявився ще вищим і склав 36%.

При складанні рейтингу до уваги не брали українських водіїв, які, за словами експертів, мали б всі шанси опинитися на перших позиціях рейтингу.

Джерело: http://www.wnd.su/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.