Від фаст-фуду люди тупіють Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2012 12:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Ні для кого не секрет, що жирна їжа негативно позначається на здоров'ї, а особливо на фігурі. А нещодавно європейські дослідники з’ясували, що гамбургери, чіпси та піца здатні впливати на якість та швидкість мислення.

Дослідження проводилося групою британських дієтологів. Спеціалісти припустили, що на показники розумової активності може впливати підвищений рівень цукру в крові та рівень холестерину. В дослідженні взяло участь більше шести тисяч британців у віці від 35 до 55 років. Експеримент тривав протягом десяти років. Учасники експерименту регулярно проходили тести на IQ та пам'ять. При цьому ніяких обмежень стосовно харчування автори експерименту піддослідним не ставили.

Фаст-фуд погіршує пам'ять (фото з сайту vk.com)
Фаст-фуд погіршує пам'ять (фото з сайту vk.com)

В результаті дослідження вчені встановили, що люди із зайвою вагою, які не відмовляли собі в можливості поласувати фаст-фудом, з часом почали проходити тести все гірше. При цьому IQ випробовуваних з хорошою фігурою не піднімався, однак і не знижувався, а якщо й знижувався, то не так різко, як у їхніх товстих колег.

Окрім того, вчені переконують, що ті, хто не обмежує себе в їжі, швидше старіють. Тому їхня пам'ять та працездатність мозку погіршується швидше, ніж у людей, які провадять здоровий спосіб життя.

Ось такі невтішні результати представили британські спеціалісти. Та незважаючи на те, що вчені з усього світу говорять про небезпеку, яку таїть в собі фаст-фуд, шанувальників бургерів в цілому світі хоч греблю гати. Є серед них такі, які обмежуються тим, що час від часу дозволяють собі поласувати картоплею фрі або чізбургером. Однак є й інші, яким звичайних трапез видається замало – таких, як правило, тягне на подвиги.

Так, приміром, до недавнього часу найдорожчим гамбургером у світі вважався Le Burger Extravagant, вартість якого становила $ 295. Однак нещодавно з’явився інший продукт - Douche Burger, який оцінюється в $ 666.

Творець цього блюда Франц Аліко, власник пересувного ресторанчика "666 Burger food-truck", розповів, що в бургері є все, що люблять багатії: мармурове м'ясо, золоті пластини, фуа-гра, ікра, лобстер, трюфелі, витриманий сир, соус з кавою сорту Копі Лювак та гімалайська сіль.

За словами експертів, дорожчого гамбургера просто придумати не можна. На довершення до всього бургер загорнутий в три купюри по $ 100. Прикрашений найдорожчий у світі гамбургер випаленою пентаграмою.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/style/2012/02/20/948143.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.