Шлюб штовхає жінок до алкоголізму Автор: lesya · Опубліковано: 23.08.2012 08:05 · Розділ: Авто-мото

Американські вчені провели спеціальне дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, як шлюб впливає на чоловічий та жіночий алкоголізм.

В результаті проведених аналізів даних спеціалісти з’ясували, що в даному плані шлюб позитивно впливає на представників сильної половини людства. Та в той же час одруження становить потенційну небезпеку для представниць прекрасної статі.

Відповідне дослідження проводилося вченими Американської соціологічної асоціації. Метою роботи було дослідити питання про вплив шлюбу на вживання алкоголю чоловіками та жінками. Масштабне дослідження проходило в штаті Вісконсін. В опитуванні взяло участь більше п’яти тисяч респондентів обох статей.

Проаналізувавши отримані результати, спеціалісти помітили, що для чоловіків одруження є корисною справою майже в усіх випадках. Це пояснюється тим, що, одружившись, чоловік починає більше часу проводити з дружиною, дітьми, словом, сім’єю, та набагато менше з друзями. Як результат - кількість споживаного алкоголю помітно знижується.

Зовсім протилежна ситуація спостерігається з представницями прекрасної статі. Значна кількість жінок, вийшовши заміж, починають «наздоганяти» своїх чоловіків. В результаті цього кількість споживаного ними алкоголю значно зростає, а разом з ним збільшується і ризик виникнення алкоголізму.

При цьому, за словами психологів, залежність жінок ускладнювалася підсвідомим бажанням пити нарівні з чоловіком для того, щоб не дозволити йому проводити час в компанії приятелів-чоловіків. У зв’язку з цим розвиток залежності проходив дуже швидко. Окрім того, така залежність майже не піддавалася корекції та лікуванню.

Дослідження проводилося співробітниками Університету Цинциннаті. В рамках опитування вчені також з’ясували, що найбільшу кількість спиртного вживають щойно розлучені чоловіки, трохи менше п’ють холостяки, а ось сім'янини практично зовсім не п'ють.

Окрім того, як уже зазначалося, найбільше алкоголю вживають жінки, які перебувають в законному шлюбі протягом тривалого часу. Вони переплюнули навіть вдів та розлучених. І набагато менше зловживають алкоголем ті жінки, які ще не ходили під вінець.

Вчені пояснюють отримані результати тим, що чоловіків, як правило, контролюють дружини, не схвалюючи бажання чоловіка після роботи випити пива чи пропустити стаканчик віскі. Що ж стосується одружених жінок, то їх до алкоголізму штовхає побутова рутина та нудьга. Фахівці довели, що серед найбільших пияків 30 відсотків домогосподарок.

Джерело: http://www.aif.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.