Новий рецепт щастя: довгий шлюб і багато сексу з коханцями Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2012 17:00 · Розділ: Наука

Нещодавно британський соціолог Кетрін Хакім написала книгу, у якій роздумує над новими правилами шлюбу в епоху Інтернету. У своїй книзі жінка запропонувала британцям переосмислити сімейні цінності та радикально переглянути своє ставлення до зради. За словами дослідниці, британцям варто брати приклад з французів – це навчить їх спокійніше ставитися до наявності коханок у чоловіка.

Кетрін переконує, що властивий французам, яких традиційно називають "майстрами спокуси", "філософський підхід до подружньої невірності" суттєво зміцнює шлюб. Хакім говорить, що інтрижки на стороні не повинні шкодити шлюбу. Ключовим моментом нового переосмислення сімейного життя повинне стати толерантніше ставлення до зради, яке практикують, окрім французів, італійці та іспанці.

Секс на стороні (фото з сайту svit24.net)
Секс на стороні (фото з сайту svit24.net)

У виданні автор зазначає, що тепер настав час поряд з новими технологіями змінити правила сімейного життя для людей XXI століття. Так як колись поява протизаплідних таблеток ознаменувала перехід до ери дошлюбного сексу, так і зараз Інтернет відкриває докорінно нову культуру романів серед одружених людей. Секс став просто видом дозвілля, доступним для всіх людей, незалежно від сімейного та матеріального становища. Тому прийшов час всім приєднатися до тих, хто вже користується привілеєм зраджувати.

У Великобританії та США до зрад, як і раніше, ставляться з осудом. І дарма: за статистикою, саме британці та американці лідирують у світі за кількістю розлучень. І зумовлено це різким неприйняттям подружніх зрад.

Водночас в країнах з ліберальним підходом до цієї проблеми розлучень фіксується набагато менше. У Франції близько 25% чоловіків і жінок, які перебувають у шлюбі, регулярно заводять коханців, і ставляться до цього спокійно. В Японії взагалі секс сприймається як задоволення, чітко відокремлене від шлюбу. А мешканці країн Північної Європи взагалі відкрито обговорюють "паралельні взаємини" в шлюбі.

Кетрін також наводить дані дослідження американських економістів Девіда Бланчфлауера і Ендрю Освальда, проведеного в 2004 році. Спеціалісти спробували зіставити три категорії - гроші, секс і щастя. В опитуванні вчених взяло участь 16 тисяч осіб. В результаті з’ясувалося, що збільшення частоти статевих контактів від одного разу на місяць до хоча б одного разу на тиждень приносить стільки ж щастя, скільки б людина отримала б від того, що поклала в банк 50 тисяч доларів. А міцний шлюб в перерахунку на гроші люди оцінювали в 100 тис. доларів на рік.

Якщо зіставити ці дві формули, то рецептом справжнього щастя можна вважати багато сексу та міцний шлюб. При цьому з проникненням Інтернету в повсякденне життя і чоловік, і жінка опиняються в рівному становищі у своєму прагненні отримати нові яскраві емоції.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.