Найгірший готель у світі став найпопулярнішим Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2012 14:43 · Розділ: Події у світі

Адміністрація амстердамського готелю The Hans Brinker Budget Hotel, який свого час отримав статус найгіршого готелю в світі, вирішила використати цей статус в якості рекламного ходу.

Протягом сорока років своєї роботи власники готелю припинили марні спроби покращити якість обслуговування та матеріальний стан будівлі. Отож власники вирішили представити готель як місце, в якому надзвичайно погані умови проживання: холодно, брудно, хамський персонал та відсутній сервіс.

Так, приміром, в якості демонстрації наочного прикладу керівництво створило рекламні плакати, на яких зображено зламані ліжка, дірявий килим, розкидане сміття та розбите вікно.

Як не дивно, але чорний піар зробив свою справу: тепер в готелі немає відбою від клієнтів. В реальності розміщені фотографії на сайті готелю далекі від правди. Постояльці готелю ділилися відгуками про досить-таки непогані умови проживання. Песимістів приємно дивувало те, що не все так жахливо, як вони собі спочатку уявляли.

Оптимісти взагалі приходили в захват від такого незвичайного місця.

І якщо в Голландії туристи поспішили поглянути на найгірший готель світу, то у Франції всі прямують до Ейфелевої вежі, яку, до речі, нещодавно визнали найдорожчим брендом Європи. Спеціальне дослідження проводилося представниками торгово-промислової палати італійських Монци та Бріанца. В рамках дослідження вони зіставили вартість брендів деяких європейських пам'ятників. При оцінюванні "торгової марки" спеціалісти враховували десять параметрів, пов'язаних з економічною, соціокультурною і підприємницькою життєздатністю об'єкта. На основі отриманих результатів фахівці склали рейтинг туристичної цінності та економічної привабливості.

При складанні рейтингу спеціалісти враховували особливості місцевої економіки, рівень популярності пам'ятки та кількість туристів, які її відвідують. Брали до уваги й кількість працівників туристичного сектора, і доступність об'єкта для іноземних туристів. Найдорожчим, згідно з цими критеріями, виявився бренд Ейфелева вежа в Парижі, який оцінили в 434 мільярди євро.

Вартість Ейфелевої вежі майже в п'ять разів перевищила вартість брендів Колізей в Римі та вартість собору Саграда Фамілія в Барселоні, які коштують приблизно по 90 млрд євро кожен. Недешево оцінили й бренд "Мілан", який включає в себе модні подіуми, кафедральний собор і знаменитий театр Ла-Скала. Його вартість становить близько 270 млрд євро.

Інші європейські пам'ятки оцінили дешевше. Лондонський Тауер коштує 70 мільярдів, а легендарний Стоунхендж - всього 10,5 мільярда євро.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу