Голландець за вісім років став батьком 82 дітей Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2012 12:35 · Розділ: Події у світі

42-річний голландець на ім’я Ед Губен приймає в себе вдома на місяць по 15 жінок, які бажають зачати дитину. За свої високі біологічні показники чоловік отримав прізвисько "виробник дітей".

Так, мешканець міста Маастріхт на південному сході Нідерландів Ед Губен у свої 42 є батьком 82 дітей. Ед щомісяця допомагає в середньому 15-ом жінкам, які прагнуть народити дитину, завагітніти. За свої послуги Губен не бере грошей, лише іноді дозволяючи жінкам оплачувати його витрати на проїзд та проживання у випадку, якщо йому потрібно негайно виїхати за кордон.

За окремими даними, жінки вибирають Еда Губена за його вкрай високі біологічні показники. 80% всіх жінок, з якими донор вступав у статевий контакт, в результаті народжували здорових дітей.

Губен розпочав свою "кар'єру", коли йому виповнилося 34 роки. До 34 чоловік жодного разу не вступав у статевий контакт з дівчатами, продовжуючи мешкати разом зі своєю мамою в батьківському домі.

Згодом, вирішивши докорінно змінити свою долю, чоловік почав здавати свій біологічний матеріал в місцеві банки сперми, однак потім зрозумів, що можна «допомагати» жінкам по-іншому, природнім шляхом. Губен почав обслуговувати жінок, які мріють зачати дитину, знайомлячись з ними безпосередньо через спеціалізовані веб-сайти.

З усіма клієнтками Губен попередньо підписує угоду, згідно із якою жінки не претендуватимуть на матеріальне забезпечення дитини з його боку.

На сьогоднішній день Ед є батьком 45 дочок та 35 синів, стать ще двох малюків матері вирішили зберегти в таємниці. Ще 10 жінок народять найближчим часом.

«Банки сперми зазвичай беруть за процедуру запліднення близько 8000 доларів, я ж надаю послуги абсолютно безкоштовно. Я просто прагну зробити добру справу та ощасливити жінок, які бажають стати матерями, але з якихось причин не можуть домогтися цього. У мене в самого є дівчина, яка, до речі, не має нічого проти мого заняття. Скоріше, навпаки: вона вважає, що моє заняття робить мене ще цікавішим», - розповів журналістам багатодітний батько.

Ед Губен також зізнався журналістам, що відвідує деяких своїх дітей. Більше того, перш ніж зачати дитину, Ед ближче знайомиться з жінкою, щоб зрозуміти, чи буде вона хорошою матір'ю в майбутньому.

Повідомлення про Еда Губена викликало неоднозначну реакцію у суспільстві. Переважній більшості вчинок голландця, м’яко кажучи, не сподобався. Окрім того, користувачі Інтернету підкреслюють, що, судячи із фотографії, біологічні показники чолов’яги не такі вже й високі: у нього криві зуби, поганий зір і на додачу зайва вага…

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу