SMS проти наркотиків Автор: Lesly · Опубліковано: 30.06.2009 10:21 · Розділ: Суспільство

Китайські державні органи у сфері боротьби з поширенням наркоманії та незаконним обігом наркотичних засобів почали використовувати мобільні телефони як засіб масового інформування молоді про небезпеку вживання наркотичних препаратів, шляхом розсилання застерігаючих повідомлень мільйонам користувачів послуг мобільного зв’язку.

Підрозділом Національного Комітету по контролю за наркоманією щодня розсилається більше мільйона ілюстрованих текстових повідомлень, які містять інформацію про наркотики, небезпеку, що вони становлять та поради, як уникнути цієї страшної залежності.

Національний комітет й раніше проводив подібні компанії з використанням різних ЗМІ, а експеримент з розсиланням повідомлень безпосередньо абонентам мобільного зв’язку проводиться вперше. Спеціалісти вважають, що за допомогою СМС можна досягти більше молодих людей ніж з допомогою традиційних мас-медіа, на які тепер покладатиметься зобов’язання проводити подальшу протинаркотичну пропаганду. Зокрема, 9 популярних китайських веб-сайтів вже цього місяця розпочинають масштабну освітньо-виховну роботу з питань наркозалежності.

Останнім часом в Китаї різко зросла кількість молодих людей, що стали наркозалежними внаслідок вживання метамфетаміну та кетаміну, які відносяться до клубних наркотиків. Проблема в тому, що це порівняно нові препарати і молодь часто не знає про їх наркотичні властивості. А експерти висловлюють припущення, що найближчими роками ці наркотики витіснять героїн, який на даний час є найпоширенішим в Китаї.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.