5 гаджетів, які стали популярними цього літа Автор: lesya · Опубліковано: 22.08.2012 10:25 · Розділ: Нові технології

Світ сучасних технологій поповнюється новинками чи не щодня. Спеціалісти найрізноманітніших галузей створюють нові пристрої, призначення та сфера використання яких можуть бути надзвичайно різними. Іноді ці речі є і справді незамінними, а іноді просто непотрібними. Та навіть такі, здавалося б, безглузді творіння користуються популярністю в певних колах, і деяким людям можуть стати в нагоді. Пропонуємо вашій увазі п’ять гаджетів, які стали популярними цього літа.

Нещодавно спеціалісти представили свій новий винахід, який користується особливою популярністю у любителів відпочивати за містом. Мікрохвильова піч WaveBox не вимагає живлення від електромережі. Працює пристрій на вбудованому акумуляторі, а заряджати його можна навіть від автомобільної розетки або безпосередньо перед виходом з дому. Розміри пристрою доволі компактні - 38х27х26 см.

Світ можна побачити очима улюбленця (фото з сайту thegreenhead.com)
Світ можна побачити очима улюбленця (фото з сайту thegreenhead.com)

А якщо вам раптом заманеться глянути на світ очима собаки, ви можете придбати компактну цифрову камеру Pet Digital, яка легко кріпиться на нашийнику вашого домашнього улюбленця. Камера робитиме знімки цілий день. Все, що слід зробити, це налаштувати таймер для збереження кадрів. Ви заздалегідь вибираєте один із двох режимів – камера робитиме знімки через кожні 1,5 або 15 хвилин. А отриману хроніку ви згодом зможете закачати на ноутбук через USB-порт.

Надувний плаваючий бар Intex допоможе охолодити напої навіть на природі. Виготовлений він з міцного прозорого вінілу. Пристрій легко вмістить 24 пляшки з напоями та лід, а ще в ньому є шість заглиблень по периметру – для стаканчиків. Зовні «плаваючий холодильник» нагадує літаючу тарілку.

А ось іще один винахід, який обов’язково сподобається любителям пікніків. Індикатор для гриля допоможе правильно приготувати м'ясо на мангалі. Виготовлений він у вигляді спеціальної вилки - індикатора для гриля. Все, що потрібно зробити, це увіткнути пристрій в шматок м'яса або риби, і всього за три секунди індикатор визначить ступінь готовності страви.

Популярна компанія-виробник цифрової техніки Canon випустила нещодавно камеру Powershot D20, якій не страшні ні падіння з висоти в 1,5 метра, ні занурення на глибину до 10 метрів. Пристрій повністю захищений від попадання всередину пилу. Отож навіть якщо ви занадто часто користуватиметеся плаваючим баром, це не загрожуватиме вашій камері.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.