У Швеції збудують село гобітів Автор: lesya · Опубліковано: 21.08.2012 13:15 · Розділ: Події у світі

Вже в недалекому майбутньому у Швеції збудують село гобітів. З’явиться воно вже зовсім скоро на острові Муска.

Ще минулого року Джон Хігсон та Марі Ерікссон придбали землі, на яких заснували екологічно чисту ферму та село, що отримало назву Дремграден. Однак ідея звести будиночки гобітів прийшла не відразу. Вона сформувалася після того, як Хігсон почув про Саймоні Дейлі - той створив подібний будинок для своєї сім’ї в Уельсі.

Шведську версію будинків також створять з природних матеріалів - соломи, глини та дерева. Будиночки зведуть на околиці лісу, звідки відкриватиметься незрівнянний вид на безкраї поля. На руку авторам проекту зіграв і той факт, що раніше на місці, де планують збудувати село, була заборонена зона, яку використовували військові, отож природа тут залишилася практично недоторканою.

«Жити в маленькому домі гобіта - це розумний та надійний спосіб життя в майбутньому», - говорить Джон Хігсон.

«Навіщо платити за заміський будинок, який простоює більшу частину року, якщо за невелику суму ви можете отримати те, що вам дійсно потрібно», - говорить засновник селища.

Повідомляється, що перший дім гобітів буде збудовано до кінця 2012 року. В майбутньому планують спорудити ще п'ятнадцять таких будиночків.

До речі, для всіх шанувальників тематики гобітів у новій Зеландії відкрили для відвідування село гобітів.

Так, нещодавно новозеландські влада запустила маршрут по місцях, в яких проходили зйомки чергової частини «Володаря кілець».

Туристам пропонують розпочати подорож з Окленду, звідки вони відправляться в Хоббітон (Hobbiton) в містечку Матамата (Matamata). Тут туристи отримають унікальну можливість оглянути таверну, будинки, озеро та інші місця, пов'язані зі знімальним процесом.

Далі шлях пролягає через Національний парк Тонгаріро, який став декораціями для зйомок частини, в якій герої потрапляють в Мордор. Звідси всі вирушають в новозеландський «Голлівуд», розташований на півострові Мірамар – саме тут знімали ельфійський Рівендел.

Туристам надають можливість відвідати кіностудію; вони можуть придбати оригінальні сувеніри, яких тут в надлишку, а іноді навіть зустрічаються з акторами, які знімалися у фільмі.

Завершальним етапом фантастичної подорожі стає гірськолижний курорт на острові The Remarkables, на якому також проходили зйомки окремих епізодів фільму.

Джерело: http://www.rtkorr.com http://polemika.com.ua/

Інші новини розділу