В Саудівській Аравії збудують місто для жінок Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2012 17:47 · Розділ: Суспільство

Місто для ділових жінок збудують в Саудівській Аравії
Місто для ділових жінок збудують в Саудівській Аравії

Цими днями стало відомо, що вже найближчим часом на нашій планеті з’явиться місто, збудоване виключно для жінок. Таким способом влада Саудівської Аравії має намір допомогти «пригнобленим» жінкам Сходу.

Так, за даними зарубіжних ЗМІ, представники влади Саудівської Аравії розповіли про намір збудувати на території країни "з нуля" та "під ключ" індустріальний мегаполіс, призначений виключно для жінок. Будівництво цього мегаполісу надасть унікальну можливість "пригнобленим жінкам Сходу" працювати у відповідності зі строгими релігійними законами країни. Створення такого міста вже затвердив міністр сільського господарства та справ муніципалітету принц Мансур бін Мітеб бін Абдулазіз.

Місто планують збудувати на території Ель-Хуфуф в східній провінції Саудівської Аравії. За інформацією західних ЗМІ, цей проект було розроблено з метою дозволити жінкам країни стати фінансово незалежними.

За словами представників влади, перші трудівниці зможуть приступити до своїх обов'язків в "жіночому місті" вже наступного року. Урядовці також висловили впевненість у тому, що жінки зможуть якнайкраще "продемонструвати свої навички у напрямках, найбільш придатних для їхніх інтересів, природи та здібностей".

За словами розробників проекту, у місті планується створити близько 5 тисяч робочих місць. Жінки будуть зайняті в основному на підприємствах текстильної, фармацевтичної та харчової промисловості. Влада також наголошує на тому, що розміщення підприємств буде сплановано таким чином, щоб робоче місце жінки знаходилося якомога ближче до її дому. Це робитиметься для "спрощення переміщення жінок з та на місце роботи".

Зауважимо також, що в Саудівській Аравії жінкам дозволено працювати, та попри це на сьогоднішній день лише 15% представниць слабкої статі мають постійну зайнятість.

За окремими даними, влада Саудівської Аравії має намір в недалекому майбутньому створити ще чотири промислові міста для жінок. На даний час невідомо, якими будуть інвестиції в цей проект.

У даному контексті зауважимо, що права жінок в Саудівській Аравії надзвичайно обмежені законодавством, яке базується на нормах шаріату. Серед усього іншого жінкам забороняється водити авто та подорожувати без супроводу чоловіка.

Джерело: http://www.point.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.