Лікар називав лаборантку тупою єврейською повією і переглядав порно під час операцій Автор: lesya · Опубліковано: 20.08.2012 12:50 · Розділ: Події у світі

Цими днями 37-річна Сандра Морріс, яка донедавна працювала клінічним лаборантом в медичному центрі "Маунт Сінай", подала до суду позов, у якому звинувачує адміністрацію клініки у релігійній дискримінації та сексизмі.

У позові, поданому до Верховного суду Манхеттена, Морріс скаржиться на те, що її колишній начальник, перфузіолог на ім’я Ахмет Серсіоглу, на роботі любив переглядати порнофільми на своєму мобільному телефоні. І той факт, що в обов'язки перфузіолога входить забезпечення штучного кровообігу під час проведення операцій на відкритому серці та кровоносних судинах, за словами медсестри, лікаря анітрохи не бентежив.

Як не дивно, всі інші працівники однієї з найпопулярніших клінік США ніякого невдоволення поведінкою колеги не висловлювали. Скоріше, навпаки: колеги Ахмета традиційно посміювалися над його «кумедною» звичкою дивитися порнографічні фільми під час операцій.

Окрім того, за словами Морріс, Серсіоглу нерідко ображав її, називаючи "JAP", що розшифровувалося як Jewish American Princess або "єврейська американська принцеса". Більше того, на прощальній вечірці, влаштованій медсестрою для своїх колег, колишній начальник при всіх назвав її "тупою єврейською сучкою".

За твердженням Морріс, не лише Серсіоглу, але й другий безпосередній начальник Сандри, кардіохірург Ріккардо Лазулу, неодноразово говорив, що жінка не може працювати, оскільки "у неї немає члена". Більше того, медики клялися ніколи не брати на роботу жінку.

Зауважимо також, що Сандра Морріс не заперечує факт свого звільнення. Вона втратила своє робоче місце після шести місяців неоплаченої відпустки, викликаної травмою на роботі. Медсестра вважає, що її колишні колеги повинні нести відповідальність за нахабне поводження.

У даному контексті представник медичного центру "Маунт Сінай", де працювала медсестрою Сандра Морріс, відмовився коментувати звинувачення колишньої працівниці, підкресливши однак, що в лікарні «діють правила, які забороняють дискримінацію та будь-які утиски співробітників». Він також зазначив, що до порушників цих правил застосовують вельми жорсткі санкції.

Зауважимо також, що клініка при школі медицини гори Сінай була заснована в 1852 році. На сьогоднішній день вона небезпідставно вважається одним з найкращих медичних закладів США з 12 лікарськими спеціальностями.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу