Найбільш дивні захворювання, які атакують людство Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2012 13:04 · Розділ: Медицина

Сучасне людство зіткнулося з цілою низкою захворювань, природу яких поки що не вдалося з’ясувати нікому. Ці захворювання, на щастя, є доволі рідкісними, однак медики остерігаються поширення цих недуг.

1.Прогерія або передчасне старіння – вкрай рідкісне генетичне захворювання, яке трапляється приблизно раз на 8 мільйонів осіб. Хворі прогерією, як правило, не живуть довше тринадцяти років. Ті, хто зіткнувся з цією недугою, в дитячому віці виглядають старими: в них крихкі кістки, зморшкувата шкіра та хворе серце.

Прогерія
Прогерія

2. Синдром Котара. Люди, які хворіють цим захворюванням, вважають, що вони вже померли, їхні тіла згнили, і їх просто не існує. Хворобу назвали на честь Жюля Котара, який описав дівчину, хвору цією недугою. Пацієнтка вважала, що вже померла, тому вдруге померти просто не може. Дівчина не вірила ні в Бога, ні в диявола, ні в своє існування. Дівчина не вважала за потрібне приймати їжу. Хвора так і померла від голоду.

3. Синдром іноземного акценту. Іноді внаслідок тяжкої травми голови чи інсульту пацієнти, вилікувавшись, починають говорити з іноземним акцентом. Виною тому - порушення діяльності певних ділянок головного мозку. В більшості випадків хворі говорять з акцентом протягом всього життя.

4. Синдром Протея, який стає причиною неконтрольованого розростання шкіри, кісток, жирової та м'язової тканин, було названо на честь грецького бога моря. Найвідомішим хворим із цим синдромом був Джозеф Меррік на прізвисько Людина-слон. Чоловік помер уві сні, вивихнувши шию через занадто велику вагу голови.

5. Синдром перевертня або гіпертрихоз супроводжується надмірною кількістю волосся на обличчі та всьому тілі. Найвідомішою бородатою жінкою стала Юлія Пастрана, у якої волосся росло навіть на долонях.

6. Синдром Лазаря. Виявляється, іноді мертві воскресають. Синдром Лазаря має на увазі спонтанне воскресіння пацієнта після того, як було зафіксовано його смерть. На сьогоднішній день медицині відомі декілька документально підтверджених випадків цього захворювання. Одного разу 61-річну жінку довго та безуспішно намагалися реанімувати. Лікарі визнали свою поразку, констатувавши смерть пацієнтки… Однак незабаром її знайшли в морзі живою. Інша історія описує 27-річного молодика, який помер від передозування героїну та екстазі. Протягом 20 хвилин його намагалися повернути до життя, але марно. Буквально через декілька хвилин медсестра помітила серцебиття, яке з’явилося знову.

Джерело: http://obozrevatel.com

Інші новини розділу