Натиснув на кнопку - врятував планету Автор: kseniya_www · Опубліковано: 15.01.2009 00:23 · Розділ: Нові технології

Залишаючи комп’ютер увімкненим в час, коли не працюєш за ним часто не задумуєшся, скільки електроенергії витрачається даремно. У Великобританії підрахували, що щорічно в країні понад 1,5 мільярди кіловат-годин електроенергії витрачається для живлення 1,8 мільйонів персональних комп’ютерів, які залишаються ввімкненими без потреби в нічний час та через вихідні. В результаті цього в повітря викидається 700 тис. тон оксиду вуглецю.

Фірма "Bright Ideas Global" розробила пристрій "Есоbutton", який мав би допомогти значно знизити ці показники.

"Революційний" пристрій являє собою досить немаленьку підсвічену кругленьку кнопку, яка приєднується через USB- порт до комп’ютера (за винятком творінь фірми Apple), при натисканні на котру переходить в режим "глибокого" сну, що досягається за допомогою спеціального програмного забезпечення (зупиняються більшість компонентів ПК). При відлученні від комп’ютера потрібно просто натиснути на неї і зі спокійною душею йти пити каву –вклад в екологію зроблено (після виходу з режиму "сну" програма покаже, скільки електроенергії та грошей ми зекономили при цьому).

[img]http://poglyad.com/i/news/Hitech/140109/ecobut3.jpg[/img]

Примітка адміністратора сайту:

Ну що ж, на мою думку дійсно гарний пристрій – досить проста ідея при масштабному використанні може мати певний позитивний вплив на довкілля.

Правда, враховуючи специфіку роботи IT спеціалістів та інших людей, які використовують ПК в процесі своєї діяльності, коли немає часу відволікатись, чи просто лінь натискати на якісь екокнопки, добре було б розробити щось на зразок "еконакладки" на сидіння :).


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.