Російські бізнесмени вирішили заробити на кінці світу Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2012 03:08 · Розділ: Життя

Російські бізнесмени вирішили заробити на кінці світу, використавши його з метою реклами – цими днями на сторінці відомої в Росії страхової компанії в соціальній мережі Facebook було створено групу під девізом "Отримай страхівку від кінця світу".

А на сторінках ресурсу з промовистою назвою "2012" розповідається про катастрофи, які, на думку авторів, являються передвістям апокаліпсису.

За даними російських ЗМІ, відома в країні страхова компанія вирішила скористатися популярною сьогодні темою апокаліпсису для просування власного бренду. Створена компанією група "Отримай страхівку від кінця світу" користується чималою популярністю серед відвідувачів соціальної мережі.

Фото з prikol.i.ua
Фото з prikol.i.ua

Сторінка вже встигла назбирати 16 000 постійних відвідувачів, які регулярно коментують карикатури, змагаючись в дотепності: "Чекаєш кінця світу? Перепиши на мене майно!", "А нам дадуть вихідний на прибирання після кінця світу?".

Паралельно з цим в Інтернеті розпочав роботу сайт, повністю присвячений темі кінця світу. Відкритий нещодавно ресурс отримав назву "2012". На його сторінках оповідається про катастрофи, які, за твердженням авторів, є передвістям апокаліпсису. На сайті є спеціальний розділ, спрямований на потенційних рекламодавців, яким обіцяють щомісячну цільову аудиторію в 400-600 тисяч користувачів.

"Цей сайт, скоріше за все, створювався з метою заробити на продажі рекламного місця", - говорять експерти. Це й не дивно, адже постійно оновлювана інформація про кінець світу забезпечить стабільний потік користувачів, переконують спеціалісти.

Та це ще не все. На сторінках іншого Інтернет-порталу, на якому аналізуються потенційні сценарії майбутнього кінця світу, автори, не соромлячись, пропонують відвідувачам товари, які нібито допоможуть пережити апокаліпсис. В каталозі значаться такі найменування, як двомісний намет, пуховий спальник, ліхтарики різної потужності, похідний набір для обробки риби та багато іншого.

За словами експертів, тема кінця світу - це досить вдалий рекламний хід. Раз вже ідея близькості Апокаліпсису присутня в нашому житті та викликає в суспільстві настільки бурхливу дискусію, то чому б не використати її з метою реклами. Та якщо взяти до уваги той факт, що на сьогоднішній день існує величезна кількість людей, які щиро вірять в Апокаліпсис та якими легко маніпулювати, тоді використання цієї тематики не можна назвати вдалим. Адже далеко не кожен зможе побачити приховану в рекламі іронію.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.