Курйози на Олімпіаді в Лондоні Автор: lesya · Опубліковано: 19.08.2012 00:58 · Розділ: Цікаві факти

Минулої неділі закінчилися ХХХ літні Олімпійські Ігри, які проходили у Лондоні. Не обійшлися вони без курйозів та кумедних ситуацій. Ось деякі з них.

Під час церемонії відкриття Ігор у складі збірної Індії всі несподівано побачили жінку в червоному, яка йшла поряд з прапороносцем. Згодом з'ясувалося, що 26-річна Мадхур Негендра мала приймати участь в церемонії як волонтерка. Однак дівчина трішки помилилася адресою, і прибилася до рідної делегації. В результаті вона стала найзнаменитішою індійкою на Олімпіаді. В кумедній ситуації опинився й бразильський дзюдоїст Феліпе Кітадаї, який настільки радів здобутій бронзовій нагороді, що вирішив з нею ні на мить не розлучатися. Але трапилося нещастя: хлопець з медаллю на грудях зайшов у душ і послизнувся, а нагорода розбилася. Щоправда, МОК з розумінням поставився до спортсмена, видавши Феліпе нову медаль.

Відзначився у даному контексті й британець Бредлі Уіггінс, який, вигравши медаль, на радощах вирішив завітати в сауну. І поки спортсмен розслаблявся і парився, недоброзичливі особи вкрали у нього велосипедні шорти.

А ось німецькому дискоболу Роберту Хартінгу, який здобув золоту медаль, «пощастило» ще більше: в спортсмена вкрали найдорожче - акредитаційну картку, причому сталося це в той момент, коли Роберт метав переможний диск. Без картки в Олімпійське селище нікого не впускали, отож Хартінг змушений був провести першу ніч в якості олімпійського чемпіона на залізничній станції.

Відзначився і бельгійський велосипедист Гейс Ван Хук, якого примусово відправили на батьківщину через те, що хлопець трохи перебрав зі спиртним. На сторінках британських ЗМІ з’явилися фото, на якому колеги Хука затягували його мертвезно п'яного в таксі. Олімпійський комітет Бельгії визнав, що ці фото принижують імідж країни, отож велогонщика було вирішено з ганьбою відправити додому. Але інцидент не залишився без уваги: популярне видання «The Mirror» з єхидним британським гумором присудило Хуку звання олімпійського чемпіона з "олімпійської пиятики".

Відзначилася й французька спортсменка Ізабель Якубу, яка погодилася вийти заміж одразу ж після матчу проти збірної Чехії. Ізабель не змогла відмовити своєму хлопцеві, який розгорнув на трибуні плакат з написом: "Ізабель, ти вийдеш за мене?".

А першість дісталася американському плавцеві Райану Лохте, який з дитячою безпосередністю розповів, що спортсмени пісяють в басейні. Так, на питання журналістів, чи справляють плавці малу нужду в басейні, Райан відповів прямо і чесно: "Так, пісяють". Згодом його слова підтвердив найзнаменитіший плавець сучасності Майкл Фелпс.

Джерело: http://migsport.com

Інші новини розділу