Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави Автор: lesya · Опубліковано: 18.08.2012 20:00 · Розділ: Суспільство

Кава на роботі (фото з woman.ru)
Кава на роботі (фото з woman.ru)

Цими днями американські спеціалісти склали список професій, представники яких вживають багато кави. Результати дослідження опубліковані на сторінках видання Le Figaro.

"Багато службовців вважає, що ідеальний робочий день починається з чашки запашної гарячої кави. В дослідженні, опублікованому Dunkin 'Donut's та спеціалізованим сайтом Career Builder, міститься класифікація різних груп професіоналів в залежності від кількості споживаної ними кави", - зазначається у виданні.

За даними фахівців, 46% американських робочих переконані, що вживання кави позитивно позначається на їхній продуктивності, а 61% службовців кожного робочого дня випивають щонайменше по дві чашки кави.

В результаті проведеного дослідження сайтом http://wit-lab.ru спеціалісти з’ясували, що представники юридичних професій та співробітники готельного бізнесу обирають, як правило, чорну каву, тоді як викладачі та журналісти більше звикли до ароматизованої кави.

Окрім того, виявилося, що британські працівники для того, щоб випити чашку кави, щодня витрачають до 24 хвилин. Всього за їхню кар'єру назбирується 188 днів і 21 год. В результаті дослідження також з’ясувалося, що ці кавові перерви обходяться підприємству щорічно в 490 євро на одного працівника.

До речі, раніше спеціалісти з’ясували, що кава не є такою шкідливою, як прийнято вважати. Насправді шкідливий вплив цього запашного напою на серцево-судинну систему безпосередньо залежить від генетичних особливостей конкретної людини. У відповідному дослідженні вчених взяло участь 4028 осіб. Дослідження проводилося міжнародною групою вчених з університету Торонто, Гарвардської школи громадського здоров'я та університету Коста-Ріки.

Як з’ясувалося, кофеїн "переробляється" за допомогою ферментів, роботу яких контролює особливий ген. В залежності від його варіанту розщеплення кофеїну в різних людей може проходити швидше чи повільніше.

В результаті генетичних аналізів виявилося, що у носіїв «повільного» варіанту гена ризик розвитку інфаркту міокарда зростає з кожною випитою чашкою кави, тоді як у тих осіб, в кого цей ген «швидкий» та які випивали до 3 чашок кави щодня, ризик інфаркту виявився навіть нижчим, ніж у тих, які взагалі не п’ють кави або п’ють її вкрай рідко.

"Одна чашка кави на день вам аж ніяк не зашкодить, незалежно від генетичних особливостей вашого організму, - говорить автор дослідження Ахмед ель-Сохемі. – Натомість більша кількість кави може бути шкідливою. Тому людям, які не мають можливості перевірити, який варіант гена вони несуть, краще дотримуватися помірності в цій справі".

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.