Volkswagen випустив підводний автомобіль Автор: lesya · Опубліковано: 16.08.2012 17:32 · Розділ: Авто-мото

Підводний автомобіль (фото з avtoprodaga.com.ua)
Підводний автомобіль (фото з avtoprodaga.com.ua)

Нещодавно знаменитий німецький автовиробник продемонстрував одиничний екземпляр підводного автомобіля Volkswagen Beetle, призначений спеціально для поїздок по дну водойм. Виробники постаралися зробити новинку максимально легкою – автомобіль позбавлений зовнішніх стін, а труби каркаса виготовлені з легкого алюмінію.

Підводний Volkswagen Beetle має двигун, систему рульового управління та колеса, що дозволяє автомобілю пересуватися під водою.

Розроблено цей незвичайний автомобіль спеціально для водолазів, які тепер отримали унікальну можливість проїхати по морському дну, милуючись красою підводного світу - дивовижними рослинами та морськими мешканцями.

Окрім того, підводний автомобіль оснащений спеціальною кисневою системою, яка надає можливість приєднати до нього свій власний акваланг. Завдяки використанню цієї системи водолази отримають більше повітря, що дозволить їм довше залишатися під водою.

Автовиробники постаралися, щоб дизайн нового підводного Volkswagen Beetle зовні нагадував не лише знаменитого Жука, але й клітки від акул.

І хоча новий Volkswagen Beetle викликав неоднозначну реакцію серед автолюбителів, експерти не висловили крайнього незадоволення новинкою – їхня увага зайнята іншими автомобілями, які «ганьблять» свої бренди. Так, нещодавно спеціалісти популярного американського журналу Consumer Reports склали рейтинг найгірших автомобілів серед популярних моделей.

Перше, та далеко не почесне місце зайняла Honda Civic. Це місце дісталося автомобілю через майже повну відсутність комфортабельності, погану шумоізоляцію та через низьку якість матеріалу обробки. Однак разом з цим фахівці відзначили плюси цього автомобіля - високу надійність та економічність. У даному контексті представники компанії Honda одразу ж поспішили заявити, що вже найближчим часом планують випустити оновлену версію Honda Civic, у якій будуть виправлені зазначені недоліки.

На другому місці рейтингу опинився позашляховик Jeep Liberty. Серед мінусів цього авто спеціалісти назвали низьку економічність, неякісний салон та недостатню шумоізоляцію. Окрім того, автомобіль визнали некомфортним, і ним, до того ж, важко управляти на асфальтовому покритті.

Третім став гібрид Toyota Prius C. Експертам не сподобалася жорстка підвіску, погана шумоізоляція та певна загальмованість в управлінні. Залишає бажати кращого й салон цього автомобіля.

Четверта сходинка дісталася мінівену Dodge Grand Caravan за низьку якість збірки салону, недостатній рівень надійності електроніки та зсувних дверей. Більше того, спеціалісти назвали авто неекономічним та повільним в керуванні.

Останнє місце рейтингу дісталося кросоверу Ford Edge. Його мінуси полягають в незручній системі MyFord Touch та занадто шумній підвісці. Окрім того, автомобіль не вирізняється високою надійністю.

Джерело: http://www.newsland.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.