Губку Боба звинуватили в гомосексуалізмі, а Сімпсонів - в пропаганді наркоманії Автор: lesya · Опубліковано: 16.08.2012 12:44 · Розділ: Авто-мото

Героїв популярних мультсеріалів Губку Боба та Лунтика визнали небезпечними. Повідомляється, що вже найближчим часом на Україні можуть заборонити показ кількох популярних мультфільмів, які, за словами церковників, нібито направлені на руйнування сім'ї та пропаганду наркоманії. Так, на сьогоднішній день члени національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі перевіряють, чи становлять загрозу для дітей мультфільми "Губка Боб", "Лунтик", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони" та "Сімпсони".

Приводом для проведення перевірки стала брошура, опублікована на сайті під назвою "Сім'я під покровом Богородиці". "В результаті проведених експертами досліджень виявилося, що всі перелічені мультфільми - це спеціально розроблені проекти, спрямовані на руйнування сім'ї, пропаганду збочень, наркоманії тощо. Хто б міг подумати, що Губка Боб, приміром, - це гомосексуаліст, Маша і ведмідь - ювенальний мультфільм, а поширені мультфільми "Аніме" - це найбільша пропаганда гендеру", - говориться в повідомленні, яке й стало приводом для перевірки.

Так, експерти переконують, що популярний Губка Боб є звичайнісіньким гомосексуалістом, телепузики здійснюють гіпнотичний вплив на підсвідомість юних глядачів, формуючи в дітлахів комплекс невдах, покемони розвивають у дітей потяг до садизму, Маша з мультфільму "Маша і Ведмідь" є породженням ювенальної юстиції, а в Лунтика немає ні статі, ні сім'ї, і взагалі він схожий на язичницького бога.

Експерти говорять і про небезпеку, яку таять в собі такі мультсеріали, як "Сімпсони", "Футурамі", "Гріффін", "Південний парк" та навіть низка мультфільмів знаменитого Уолта Діснея. Їх спеціалісти назвали "дитячою порнографією". За словами авторів документа, ці мультфільми викликають у хлопчиків ті ж самі почуття, які перегляд порнографічних фільмів викликає у дорослих чоловіків.

Щоправда, найнебезпечнішими мультфільмами для дітей експерти визнали все-таки японське аніме. У даному контексті автори брошури звернулися до президента, депутатів Верховної ради та представників Національної комісії з питань моралі та Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення з проханням заборонити показ цих мультфільмів на всій території України.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.