Австралійська фірма залучатиме молодих спеціалістів за допомогою безкоштовного пива Автор: lesya · Опубліковано: 16.08.2012 01:24 · Розділ: Події у світі

Проводячи боротьбу за молодих, талановитих та перспективних, одна австралійська компанія впровадила вельми цікавий спосіб для залучення нових співробітників. Так, за даними зарубіжних ЗМІ, нещодавно керівництво однієї з компаній в Австралії вирішило залучити нових, молодих, та висококваліфікованих співробітників за допомогою безкоштовного пива. Зрозуміло, що таке екстремальне рішення керівництва компанії викликало неоднозначну реакцію як серед працівників компанії, так і серед тих, кому належало пройти співбесіду.

Декому така ініціатива сподобалася. Прихильники нововведення пропонують придбати ще, приміром, електричний чайник або ж привозити в офіс безкоштовні обіди для колективу. Тоді всі співробітники будуть більш ініціативні, говорять вони. Натомість інші стверджують, що таке дещо поблажливе ставлення до підлеглих просто-на-просто їх розпестить. В результаті, ні до чого доброго це не приведе.

Що ж стосується фірми, яка розташовується в місті Морі, на такий вельми цікавий крок її директора підштовхнула одна негативна тенденція, яка спостерігається серед населення міста. Останнім часом молоді люди, закінчивши вищі навчальні заклади чи просто коледжі, одразу ж вирушають на пошуки кращого життя до великих міст.

А для того, щоб бізнес приносив прибуток, потрібна професійна команда, говорять керівники австралійського підприємства. Тому втрата спеціалістів може стати справжньою проблемою для підприємців Морі.

За словами менеджерів підприємства, вони готові працювати та просувати свій бізнес в рідному місті. Однак одного бажання недостатньо - їм не вистачає справжніх професіоналів, які б були готові залишатися жити та працювати в Морі. За офіційними даними, протягом останніх шести місяців найбільша гірничодобувна компанія країни змогла переманити до себе на постійну роботу близько трьох тисяч співробітників цього невеличкого підприємства.

Керівництво компанії вважає, що сучасну молодь важко зацікавити медичною страхівкою та привабливими відпускними. Такі пропозиції вже стали звичними і не користуються високим попитом. Тоді як можливість протягом цілого року отримувати безкоштовне пиво - це щось дуже нове та надзвичайно привабливе.

Джерело: http://talks.su/

Інші новини розділу