При стресах чоловікам подобаються жінки з пишними формами Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2012 08:20 · Розділ: Психологія

Жінки з пишними формами (фото з сайту gazetavv.com)
Жінки з пишними формами (фото з сайту gazetavv.com)

Нещодавно британські вчені, провівши спеціальне дослідження, з'ясували, що коли чоловіки потрапляють у стресові ситуації, повні жінки здаються їм набагато привабливішими, ніж худорляві. Такого цікавого висновку дійшли дослідники з Лондона і Ньюкасла. Результати проведеного дослідження опубліковані на сторінках журналу Plos One.

Окрім того, представники сильної статі, яким давали стресові завдання, надавали перевагу набагато ширшому спектру жіночих фігур.

В результаті цього вчені дійшли висновку, що стрес може змінити критерії вибору потенційних партнерів.

«На сьогоднішній день написано багато статей, в яких стверджується, що наші уподобання стосовно людей з певним індексом маси тіла міцно «вмонтовані» в свідомість. Та цілком можливо, що це не так», - зауважив один з авторів дослідження Мартін Тові з університету Ньюкасла.

«В умовах браку продуктів харчування люди змінюють свої погляди на розміри потенційного партнера. Виявляється, в таких ситуаціях перевагу частіше віддають людям з великими формами - на відміну від умов, коли у людей достатньо їжі та життя дозволяє розслабитися», - прокоментував отримані результати Мартін Тові.

«Якщо в людини нелегке життя, то вона буквально змушена боротися за виживання, тому й перебуває в стані сильного стресу», - додав Тові.

Для того, щоб створити стресову ситуацію, групі чоловіків потрібно було пройти співбесіду та виступити з промовою. Після цього учасники експерименту висловлювали свої уподобання стосовно фігури потенційного партнера, які пізніше порівнювалися з вибором контрольної групи чоловіків, які стресовій ситуації не піддавалися.

В результаті дослідження виявилося, що зміни умов призвели до зсуву симпатій в бік жінок з пишними формами.

А трохи раніше дослідники проаналізували дані статистики, в результаті чого з’ясували, де живуть найтовстіші люди Європи. За даними Європейської Комісії, британські жінки та мальтійські чоловіки серед європейців страждають ожирінням найбільше. Приблизно у четвертої частини британок фахівці констатували зайву вагу. Таких жінок у Британії - 23,9%, причому ця частка перебуває в прямій залежності від віку та у зворотній - від рівня освіти жінки.

Джерело: http://glavred.info/

Інші новини розділу