Обаму звинувачують в таємному шлюбі з сусідом по кімнаті Автор: lesya · Опубліковано: 14.08.2012 00:16 · Розділ: Події у світі

Напередодні президентських виборів у США активіст американського опозиційного руху "Чаювання" Джером Корсі зробив скандальну заяву, спрямовану на президента США Барака Обаму. За твердженням Корсі, Барак Обама є таємним гомосексуалістом. Беззаперечні, на його погляд, докази були опубліковані в блозі письменника, який написав книгу "Нація Обами: ліва політика та культ особистості".

Письменник, уважно вивчивши безліч знімків зі студентських років Обами, виявив, що на більшості фотографій діючий президент Америки зображений з обручкою на руці. І що цікаво: зі своєю теперішньою дружиною Мішель політик познайомився тільки в 1991 році, однак обручку на безіменному пальці, як видно зі знімків, Обама почав носити з 1981 року. На фотографіях добре видно, що це точно не перстень-печатка Колумбійського університету.

Корсі вважає, що майбутній президент перебував у "шлюбі" зі своїм пакистанським сусідом по кімнаті Соалі Саддіком. "На фотографіях Обама сидить мало не на колінах у цього хлопця! А це явно виходить за рамки взаємин звичайних сусідів по кімнаті", - переконує письменник.

За словами Корсі, життя Обами сповнене "брехні", "таємниць" та "дезінформації". Раніше політик виступив з доповіддю, в якій стверджував, що свідоцтво про народження Обами є підробленим.

Нагадаємо також, що Барак Обама є активним борцем за права гомосексуального населення США. Напередодні його прес-секретар повідомив, що президент вважає за необхідне дозволити геям ставати бойскаутами, що на сьогоднішній день у США заборонено. А з вересня минулого року в силу вступив закон, згідно із яким геям та лесбіянкам дозволили відкрито служити у Збройних силах США. Окрім того, Обама сам декілька разів висловлювався на підтримку одностатевих шлюбів.

Зауважимо, що інформації про розгульне життя Барака Обами з’являється останнім часом дедалі більше. Хто зна, можливо, все це робота рук супротивників, а можливо якесь зерно правди там є. Та як би там не було, трохи раніше у США розгорівся скандал навколо нової біографічної книги, написаної Джоді Кантор "The Obamas". У книзі описується розкішна вечірка, влаштована президентським подружжям в жовтні 2009 р. - в самісінький розпал економічної кризи. На святкування Хеллоуїна тоді було запрошено багато зірок шоу-бізнесу. Гостей вечірки зустрічав сам Джонні Депп, одягнений в костюм Божевільного Капелюшника.

За словами Джоді Кантор, вся розкіш цієї вечірки замовчувалася з метою уникнути хвилі громадського обурення.

Джерело: http://www.utro.ru

Інші новини розділу