Названо міста з найсмачнішою вуличною їжею Автор: lesya · Опубліковано: 13.08.2012 22:05 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно співробітники порталу virtualtourist.com вирішили з’ясувати, в яких містах можна скуштувати найсмачнішу вуличну їжу. З цією метою було проведено опитування серед користувачів порталу, в результаті якого з’ясувалося, що туристи, якщо це стосується кухні, в більшості своїй перевагу віддають містам Азії, залишаючи далеко позаду європейських конкурентів.

Так, на думку користувачів порталу, найсмачнішу їжу готують в азіатських містах. При цьому найбільшу перевагу туристи віддали кухні Бангкока.

Національна кухня є візитною карткою Таїланду. Серед найсмачніших страв експерти виокремили знамениту рисову локшину, салат з папайї та курчати із зеленим каррі, кульки рису з манго та багато інших національних ласощів.

Найкраща вулична їжа - в Таїланді (фото з cntraveller.ru)
Найкраща вулична їжа - в Таїланді (фото з cntraveller.ru)

На другому місці цього своєрідного рейтингу опинився Сінгапур - одне з найбезпечніших міст з багатою історією вуличної кухні. Користувачам посмакував місцевий "чилі-краб" із часниковим соусом, шашлики з горіховим соусом, курка з перцем та імбиром, а також традиційний суп Laksa з рисової локшини, креветок та рибних галушок, приготований з використанням перцю чилі та кокосового молока.

Третім у рейтингу міст з найсмачнішою вуличною їжею став малайський Пінанг. До речі, серед місцевих мешканців і туристів популярний жарт, що саме в Пінангу індійську їжу готують навіть краще, ніж у самій Індії. На місцевих вулицях ви зможете скуштувати гостру і кислу юшку з локшиною Ассам laksa, м'ясо, приготоване на грилі з арахісовим соусом, місцеві млинці, а також круглу рисову локшину.

На четвертому місці опинився марокканський Марракеш, на п’ятому - Палермо (Італія). Шосте та сьоме місця дісталися містам Хошімін у В'єтнамі та Стамбул (Туреччина) відповідно. На восьмій сходинці опинилося Мехіко (Мексика), дев’ятим став Брюссель (Бельгія), а замикає десятку міст з найсмачнішою вуличною їжею Беліз (місто-держава в Центральній Америці).

Як бачимо, у списку домінують азіатські міста. Не рахуючи Стамбула, до рейтингу потрапили всього два європейських міста - в Палермо (Італія) експерти оцінили рисові кульки arancini з м'ясним соусом та сиром, картопляні кульки crocche та млинці з нутового борошна panelle, тоді як у Брюсселі цінують місцеві вафлі та страви з мідій і равликів.

До речі, трохи раніше спеціалісти з’ясували, що туристи із США, Австралії та Норвегії найбільше не люблять британську кухню.

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу