Рейтинг найстабільніших банків світу Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.06.2009 16:30 · Розділ: Економіка

Найприбутковішим банком світу в "Топ-1000", за версією журналу Forbes, визнано Торговельно-промисловий банк Китаю (ICBC), який став багатшим на 21,3 млрд. дол. США. А найнадійнішим став американський банк "JPMorganChase". Другу та третю сходинки по стабільності зайняли "BankofAmerica" і "Citigroup". "П'ятірку" замкнули британські "RoyalBankOfScotland" і HSBC.

Слід зазначити, що "BankofAmerica" вдалося утриматися в списку найсильніших завдяки поглиненню інвестиційного банку "MerrillLynch".

Найбільших збитків минулого року зазнав "RoyalBankOfScotland" - майже 60 млрд. дол. США. "Citigroup" втратив 53 млрд. дол. США., а "WellsFargo" - 47,8 дол. США.

З азіатських банків найстабільнішим виявився японський "MitsubishiUFJ", який зайняв 7-е місце, відтіснивши на восьме IСBC, що виявився, за даними журналу, найприбутковішим в світі. Другим по прибутковості став також китайський "ChinaConstructionBank" - 17,5 млрд. дол. США.

Далі йдуть іспанські "Santander" - 15,8 млрд. дол. США., "BankofChina" - 12,6 млрд. дол. США. та іспанський BBVA - 9,6 млрд. дол. США. Британські HSBC та "Barclays" заробили відповідно 9,3 млрд. дол. США. і 8,9 млрд. дол. США.

Порівняно з минулим роком прибутки світової банківської індустрії знизилися з 781 млрд. до 115 млрд. дол. США., а доходи від акцій впали з 20% до 2,69%.

Джерело itar-tass.com


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.