Спортсмени зізнаються: секс - найпопулярніший вид розваг в Олімпійському селищі Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2012 17:36 · Розділ: Спорт

Протягом тривалого часу спортсмени, тренери та вболівальники сперечаються з приводу того, наскільки суворою повинна бути дисципліна, особливо під час серйозних змагань. Та олімпійці, схоже на те, для себе це питання вже давно вирішили.

Самі спортсмени зізнаються, що переважна більшість мешканців олімпійського села, навіть якщо відмовляють собі в алкоголі та шкідливій їжі, продовжують активно займатися сексом. При цьому організатори Олімпіади подбали про олімпійців, перед початком Ігор придбавши 150 000 презервативів.

"Всі спортсмени, які говорять, що секс їх не цікавить, брешуть самі собі", - заявив CNN золотий медаліст, учасник двох Олімпіад.

За словами спортсмена, партнерів для любовних утіх найчастіше вибирають серед волонтерів, які працюють в Олімпійському селищі. "Вони, приміром, кажуть: "Цікаво, як ви тут живете?". І ти запрошуєш поглянути. Звичайно, насправді їм начхати, як виглядає твоя кімната. Це просто розвага.

Дівчатам подобаються спортсмени і секс з спортсменами, - зізнався співрозмовник CNN. - Волонтери завжди готові прийти тобі на допомогу і задовольнити будь-які твої потреби".

"Ми з сусідом по кімнаті домовилися залишати під дверима якийсь знак, який би повідомляв про те, що один з нас уже зайняв приміщення", - розповів спортсмен. За словами медаліста, одного разу під дверима кімнати чергував сам тренер - про всяк випадок, щоб не вломилися папараці і не застукали чемпіона на гарячому.

Спортсмени також розповіли, що іноді молоді люди навіть не встигають доплентатись до гуртожитку і займаються сексом прямо на відкритому повітрі. Один легкоатлет пригадав, що й сам одного разу потрапив у таку ситуацію, причому тоді заходи безпеки та спостереження за Олімпійської селищем були посилені. А сталося це після вибуху в Олімпійському парку на Іграх 1996 року в Атланті. "Над нами літали вертольоти, але то нічого - зверху нас прикривали крони дерев", - згадує спортсмен.

Більшість спортсменів вважає, що утримання від сексу тільки шкодить спортсменам. А якщо напередодні відповідального виступу зайнятися хорошим сексом, а потім добряче виспатися, звідкись беруться нові сили.

Зауважимо, що хоча секс і є однією з найпопулярніших розваг олімпійців, то далеко не єдиною. Приміром, спортсмени в Лондоні показали себе досвідченими "тусовщиками". Так, нічний клуб Chinawhite навіть ввів в меню так званий "Золотий коктейль", вартість якого становить 2012 фунтів стерлінгів (приблизно 3150 доларів). Однак олімпійським чемпіонам його пропонують безкоштовно.

"До нас завітало вже багато золотих медалістів", - розповів директор закладу Джеймс Спеллоун, який також додав, що співробітники клубу прекрасно знали, хто став олімпійським чемпіоном, а хто ні. Щоправда, називати імена спортсменів, які вже скуштували "Золотий коктейль", Спеллоун не захотів.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.