Доктор Морс, фахівець з клінічної смерті, катував дочку утопленням Автор: lesya · Опубліковано: 11.08.2012 14:23 · Розділ: Кримінал

Нещодавно у США поліція заарештувала відомого в країні фахівця з клінічної смерті доктора Морса. Його звинувачують у тому, що він катував свою дочку утопленням.

Так, 58-річного педіатра Мелвіна Морса, який прославився завдяки своїм дослідженням в області станів, близьких до смерті, звинувачують в скоєнні багаторазових тортур над власною 11-річною дочкою. Ця жахлива екзекуція проходила в присутності його 40-літньої дружини Полін, яка спокійнісінько спостерігала за муками дівчинки.

Інформація про цей моторошний злочин з’явилася на сторінках видання The News Journal.

Доктор Морс з дружиною Поліною (фото з kurir-info.rs)
Доктор Морс з дружиною Поліною (фото з kurir-info.rs)

Представникам слідства вдалося дізнатися, що Морс, який є автором низки науково-популярних книг про те, що відбувається з людиною під час клінічної смерті, та який свого часу взяв участь у популярному на увесь світ шоу Опри Уїнфрі та дав інтерв'ю знаменитому Ларі Кінгу, декілька разів підставляв голову дівчинку під сильний струмінь води і тримав, не відпускаючи, протягом п'яти хвилин.

Минулого року сусіди доктора, який мешкає в місті Суссекс, штат Делавер, помітивши жорстоке поводження батька з донькою, звернулися в поліцію, яка заарештувала 58-річного лікаря, однак згодом суд відпустив його під заставу в розмірі 750 доларів.

А 7 серпня цього року Морса повторно заарештували. Прокуратура пред'явила йому звинувачення в злочинних діях, які несли загрозу життю та здоров'ю дитини. На даний час доктор Морс перебуває в одній з пенітенціарних установ штату Делавер. Доктора, звісно ж, одразу ж позбавили ліцензії на медичну практику, а його дружині заборонили всі контакти з їхніми двома дочками.

На цьому тижні постраждалу дівчинку допитали співробітники центру Child Advocacy Center. Вона розповіла про тортури утопленням, які застосував до неї батько, а також про те, що відчуває людина, яка потопає. Донька Морса також розповіла про те, що до цього часу не може зрозуміти, який з її вчинків викликав гнів батька.

Слід зазначити, що схожих випадків у світі чимало. Трохи раніше у США поліція заарештувала жінку, яка морила свою доньку голодом, замикаючи її в туалеті, де та стояла по пояс у фекаліях. При цьому в горе-матері було ще двоє дітей, який вона годувала нормально та випускала гуляти. За словами злочинниці, її наймолодша донька – надзвичайно проблемна дитина, і все, що вона робила, - для її ж блага.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу