У США покупцеві замість телевізора доставили штурмову гвинтівку Автор: lesya · Опубліковано: 10.08.2012 18:35 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США стався курйозний випадок: замість кольорового телевізора покупцеві доставили штурмову гвинтівку.

Так, декілька днів тому поліція Вашингтона розпочала розслідуванням того, як американець Сет Хорвіц, замовивши через компанію Amazon кольоровий телевізор, отримав в кінцевому підсумку потужну напівавтоматичну штурмову гвинтівку Sig Sauer SIG716. Інформація про це з’явилася вчора на сторінках видання Agence France-Presse.

Гвинтівка (фото з сайту defensereview.com)
Гвинтівка (фото з сайту defensereview.com)

Чоловік, який з нетерпінням чекав телевізора, оторопів, виявивши біля дверей своєї квартири незвичайну посилку. Він одразу ж зателефонував до правоохоронних органів.

«Співробітники поліції виглядали дещо розгубленими. З ними ніколи не траплялося нічого подібного», - розповів Хорвіц, пригадавши, якою була реакція працівників правоохоронних органів, в інтерв'ю місцевому телеканалу FOX 5. «Вислухавши мою історію, вони заявили, що займуться зброєю самі, оскільки, згідно з законом, її не можна ні залишати в квартирі, ні відсилати назад», - додав Сет.

З рахунків та документів, виявлених поліцейськими в коробці з гвинтівкою, випливало, що вона призначалася для збройного магазину, розташованого в Пенсільванії. За словами прес-секретаря департаменту вашингтонської поліції, з огляду на те, що всі співробітники відомства на даний час зайняті справою про два масові вбивства, розслідування справи Хорвіца триватиме довго.

До речі, на веб-сайті компанії Sid Sauer, великого європейського виробника вогнепальної зброї, яка займається поставкою своїх товарів у США, SIG716 позиціонується як «вірний вибір для тих, кому потрібна потужність більшого калібру».

«Ми нещодавно бачили, які руйнування може принести ця гвинтівка», - говорить Ден Гросс, президент руху Brady, основною метою якого є запобігання збройному насильству та прагнення розширити контроль над вогнепальною зброєю США.

«Ми повинні бути кращими, аніж просто нація країни, де бойова зброя надзвичайно поширена і може так легко потрапити не в ті руки. Такий стан справ викликає сильне занепокоєння», - говорить з цього приводу Гросс.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу