Професії, які ламають психіку Автор: lesya · Опубліковано: 10.08.2012 16:31 · Розділ: Суспільство

За твердженням експертів, існують професії, на перший погляд буденні та звичні всім, які, однак можуть завдати серйозної шкоди вашій психіці.

Юрист. Юристів видно здалеку: охайна зачіска, строгий костюм та кейс у поєднанні з підкреслено стриманою поведінкою – типовий образ юриста. Представники цієї професії чітко та послідовно відповідають на запитання, полюбляючи пересипати мову професійними термінами. Виявляється, формалізм юристів з часом може перетворити їх на звичайнісіньких зануд.

Бухгалтер. Дехто жартує, що бухгалтер - це діагноз. Бухгалтери звикли все робити правильно, твердять фахівці. Все екстремальне їх лякає та насторожує. В школі вони вчаться на відмінно, закінчують інститут з червоним дипломом. Понад усе вони прагнуть влаштуватися на роботу, на якій змогли б пропрацювати до самої пенсії. Надмірний педантизм бухгалтерів частенько переноситься і на їхнє приватне життя. Чоловікові чи дружині не варто хвилюватися: планування сімейного бюджету опиниться в надійних руках, а квартира утримуватиметься в чистоті й порядку.

Військовий. Представники цієї професії змалечку виховуються в суворій дисципліні. Як правило, такі люди «виховують» близьких, а тих, хто не погоджується з їхньою думкою, пригнічують силою виправки. Військовий у відставці - класичний образ домашнього тирана та диктатора. На думку психологів, у військових спостерігається той тип професійної деформації особистості, який неможливо подолати. Інакше кажучи, офіцер – це не професія, а спосіб життя. Тут не врятує навіть почуття гумору, яке у військових або відсутнє зовсім, або носить занадто специфічний характер.

Лікар. Медики є людьми цинічними, і причина тому – бажання захиститися від страху і щоденних страждань пацієнтів. Чорний гумор лікарів частенько може зачіпати почуття оточуючих. Якісь трагедії, які відбуваються в повсякденному житті, вони сприймають байдуже. Та насправді ця байдужість є своєрідним психологічним бар’єром.

Журналіст. Журналісти, як правило, люди доволі поверхневі, адже їхня професія не передбачає детального вивчення матеріалу, тому інтереси журналістів спрямовані на поглинання великої кількості інформації, але аж ніяк не на її детальний аналіз та розуміння.

Психолог. Як правило, люди стають психологами, бажаючи подолати власні проблеми, які вони,як не дивно, не можуть вирішити до кінця життя. Вони влаштовують співрозмовникам допити, намагаючись нав'язати їм поради, іноді доволі безглузді.

Менеджер з продажу. Людей цієї професії вчать хитрості та спритності. Уміння всучити товар, який продати майже неможливо, - це ціле мистецтво, тому низька якість товару, як це найчастіше буває, змушує хитрувати та лукавити.

Джерело: http://vk.com/naucer

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.