Секрет жіночої привабливості криється в нахилі голови Автор: lesya · Опубліковано: 10.08.2012 14:21 · Розділ: Психологія

Нещодавно фахівці з’ясували, яким має бути положення голови жінки для того, щоб привернути увагу протилежної статі.

Так, як виявилося нещодавно, успіх жінки у представників протилежної статі залежить не від довжини ніг, об’єму грудей чи рис обличчя, а від пози голови - те, як жінка тримає голову, визначає її шанси спокусити чоловіка. Дослідження проводилося під керівництвом Дарена Бйорка з Ньюкаслського університету і Даніеля Суліковскі з Університету Маккуорі в Австралії. В рамках дослідження вчені намагалися з’ясувати, в чому ж секрет жіночої привабливості та як люди ведуть себе під час флірту.

Спершу автори дослідження припустили, що секрет криється в нахилі голови під час спілкування. Для підтвердження своєї теорії вони провели експеримент. Учасники експерименту повинні були оцінити рівень привабливості облич, змодельованих в 3D на основі 165 фотографій жінок у віці від 20 до 30 років. При цьому людей, зображених на знімках, було сфотографовано з різним нахилом голови в діапазоні від 5 до 15 градусів.

В результаті експерименту вченим вдалося з’ясувати, що «кут, під яким ми дивимося на людей протилежної статі, впливає на оцінку їхньої привабливості». Інакше кажучи, фізіологічна різниця в зрості між чоловіками та жінками сприймається, як мужність і жіночність.

Дослідники переконують, що жінка виглядатиме набагато привабливішою в очах чоловіка, якщо він дивитиметься на її обличчя зверху вниз. Окрім того, жінка здається кращою та цікавішою, коли вона нахиляє голову під різним кутом.

Кут, з якого дивишся на співрозмовника протилежної статі, впливає і сприйняття жінкою чоловіка – кожен представник сильної статі може видатися привабливішим, якщо дама дивиться на нього знизу вгору. Тому чоловікам, залежно від зросту, треба або відхиляти голову назад, або, якщо співрозмовниця набагато нижча за нього, трішки схиляти голову вниз. Така позиція надає мужності та сприймається жінками, як прояв статевої приналежності.

«Зазвичай чоловіки є вищими за жінок, тому вони мимоволі дивляться на своїх обраниць зверху вниз. Та якщо вашого зросту недостатньо, ви можете скористатися наведеними вище хитрощами», - коментує результати дослідження доктор Берк.

Отож жінкам, які бажають справити приємне враження на чоловіка, важливо пам'ятати, що представників сильної статі, як правило, не цікавлять партнерки, які дивляться на них звисока, з піднятим угору підборіддям. Чоловіка набагато більше приваблюватимуть потуплені очі або погляд знизу вверх.

Джерело: http://opa.kg/

Інші новини розділу