У Парижі заборонили засмагати топлес Автор: lesya · Опубліковано: 09.08.2012 14:58 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у Франції було прийнято закон, який заборонить туристкам засмагати топлес. Так, влада Парижу прийняла законопроект, згідно з яким засмагати без верхньої частини купальника особам жіночої статі категорично забороняється. Тих, хто порушуватиме закон, штрафуватимуть. Сума штрафу за порушення нової постанови складатиме від 38 до 3750 євро. Залишається незрозумілим, за якими саме критеріями визначатиметься розмір штрафу.

Однак не варто лякатися: такий закон діє далеко не в цілому Парижі. Одягатися "згідно з правилами моралі та громадського порядку" зобов’язуються туристи, яким до вподоби берег Сени або ж паризький міський парк. Водночас на більшості інших пляжів французької столиці, як і раніше, не забороняється засмагати голяка.

Прийнятий законопроект викликав неоднозначну реакцію у суспільстві, знайшовши, як це завжди буває, своїх прихильників та противників. Літні мешканці Парижа радіють з приводу того, що молодь вирішили "приструнити". Натомість відпочиваючі цікавляться, як поліцейські вимірюватимуть глибину декольте - на око чи з лінійкою?

Нагадаємо, що навесні минулого року у Франції під заборону потрапили іранська паранджа, арабські нікаб та бурка, національний одяг мешканок Афганістану та Пакистану. А трохи раніше екс-президент Франції Ніколя Саркозі заявляв, що, на його думку, носіння «повної вуалі» «принижує гідність жінок».

До речі, засмагати топлес категорично забороняється на громадських пляжах усіх мусульманських країн, а також на Мальдівах, на Шрі-Ланці, в Індонезії та навіть у Таїланді, який вважається центром секс-туризму. За порушення цих законів стягується великий штраф.

Окрім того, за окремими даними, паризька заборона розповсюджується не лише на топлес, а й на занадто відверті купальники на набережних Сени. Поза законом опинилися і стрінги.

А на пляжах Палермо в Італії лише жінкам дозволяється засмагати повністю оголеними, тоді як чоловікам - ні.

У той же час існує безліч курортів, на яких засмагати топлес не те що звична справа, а й річ бажана та очікувана.

Приміром, кращим місцем для засмаги топлес є пляж Копакабана, розташований в Ріо-де-Жанейро. Носіння бюстгальтера там сприймають як щось незвичне та застаріле.

Схожа ситуація і на пляжі Блекс Біч у каліфорнійському Сан Дієго. Верх від купальника приверне надміру уваги і на пляжі Саус Біч у Майамі.

Засмагати топлес можна і на французькому острові Сент Бартс. Топлес тут дозволений на всіх пляжах.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу