"ВКонтакті" запропонували дітям розглянути свою сексуальну орієнтацію Автор: lesya · Опубліковано: 06.08.2012 14:01 · Розділ: Цікаві факти

Останнє нововведення популярної соціальної мережі "ВКонтакті" викликало неоднозначну реакцію у суспільстві. Нагадаємо, що цими днями у користувачів «ВКонтакті» з нетрадиційною сексуальною орієнтацією з’явилася можливість вказувати, що вони зустрічаються з людьми своєї статі.

"Ну що ж, Павло Дуров скоїв чергову дурість. Він пішов на поводу у збоченців, запропонувавши дітям замислитися над своєю орієнтацією", - говорять з цього приводу деякі політики. У відповідь на це прихильники нововведення говорять, що дітям "ВКонтакті" взагалі робити нічого.

Геям дозволили вказувати орієнтацію (фото з novostiua.net)
Геям дозволили вказувати орієнтацію (фото з novostiua.net)

За словами деяких політичних діячів, у зв'язку з новою можливістю мережі доведеться запитувати інформацію про вік користувача під час реєстрації. А навряд чи таке сподобається всім акціонерам мережі.

У даному контексті засновник московського гей-прайду Микола Алексєєв вирішив запитати у представників соціальної мережі: "Пан Дуров, а коли я зможу вказувати у вас "ВКонтакті" свій одностатевий шлюбний статус? Просто я зареєстрував шлюб за кордоном".

Нагадаємо, що цими днями з’явилася інформація про те, що користувачі з нетрадиційною сексуальною орієнтацією відтепер зможуть інформувати про взаємини з людьми своєї статі на сторінках мережі. Така опція з'явилася в мережі "ВКонтакті". Разом з цим гей-активісти не задоволені цією "реформою" в соцмережі, оскільки вони, як і раніше, не зможуть вказувати, що перебувають у шлюбі з представниками своєї статі.

До цього часу гей-активісти вимагали від керівництва "ВКонтакті", щоб на сторінках соцмережі з’явилася опція, яка б дозволяла вказувати одностатеві взаємини. Деякі з них навіть спеціально реєструвалися у Facebook, оскільки там одностатеві стосунки дозволені.

Окрім того, навесні цього року російські політики підписали "гомофобний" закон, який викликав резонанс у суспільстві. А тепер цей закон доповнюється статтями, які посилюють відповідальність за публічні дії, спрямовані на пропаганду гомосексуалізму серед неповнолітніх.

У відповідь на це гей-активісти звернулися до влади Європейського Союзу, а також до національних урядів США, Канади, Великобританії, Австралії, Франції та Німеччини з проханням ввести заборону на в'їзд до своїх країн автора законопроекту Віталія Милонова та губернатора Санкт-Петербургу Георгія Полтавченко, який підписав закон про геїв.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/

Інші новини розділу