Сергій Мавроді створить партію МММ Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2012 19:12 · Розділ: Політика

Знаменитий творець російських фінансових пірамід має намір балотуватися на вибори до Верховної Ради України. Так, цими днями стало відомо, що Сергій Мавроді планує створити власну політичну партію.

Відеозапис з відповідною заявою Мавроді був опублікований на сервісі YouTube. У відеоролику фінансист та новоспечений політик зауважив, що створення партії «підніме бойовий дух, додасть нових сил та впевненості всім учасникам». За словами експертів, Сергій Мавроді мав на увазі учасників збанкрутілої піраміди МММ-2011.

Діятиме політична партія МММ, за словами засновника, на території України. На даний час основна її мета - взяти участь у виборах до Верховної Ради.

У відповідь на заяву фінансиста, представники Міністерства юстиції України заявили, що ніякої інформації про реєстрацію партії не отримували. Окрім того, залишається нез’ясованим той факт, хто ж стане засновником політичної піраміди. Справа в тому, що сам Мавроді є громадянином Росії, тому не має права створювати політичні організації на території України.

А тимчасом у Єгипті співробітники турбізнесу країни мають намір заснувати туристичну партію - вони вважають, що економіка Єгипту втрачає величезні прибутки через те, що інтереси цього сектора ніхто не захищає.

"Така партія нашій країні просто необхідна, оскільки до цього часу ніхто ні в парламенті, ні на політичній арені Єгипту не відображав інтересів величезної кількості співробітників туристичного сектору", - зауважив з цього приводу глава майбутньої партії та генеральний менеджер одного з великих готелів на середземноморському узбережжі Халед Сулейман.

За словами фахівця, такий стан речей завдає шкоди економіці країни. "Розвиток туристичного сектору - це найбільш реалістичний шлях до економічного розвитку Єгипту", - переконаний Сулейман.

За словами засновника партії, такі сфери, як сільське господарство та промисловість потребують величезних інвестицій, тоді як туристичний бізнес дозволяє заробити "швидкі" гроші. Окрім того, спеціаліст вважає, що до сьогодні Єгипет не використовував десятої частки усіх можливостей цього сектора економіки. "Це й незрівнянної краси морське узбережжя, й загадки історичних пам'яток кількох цивілізацій, які розвивалися на нашій землі, і висококласні фахівці в галузі розвитку туризму", - додав Халед.

Політик також зазначив, що сьогодні туризм у Єгипті стикається з серйозними проблемами, але ніхто на політичному рівні не поспішає їх вирішувати.

Джерело: http://ukrday.com/ http://www.aif.ru

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.