Мільярдерові дали умовний термін за зберігання трупа Автор: lesya · Опубліковано: 05.08.2012 16:33 · Розділ: Кримінал

Ні для кого не секрет, що гроші можуть якщо й не все, то принаймні дуже багато. За гроші можна купити дім, авто, віллу, а іноді навіть свободу та добре ім’я. За даними Associated Press, цими днями відбувся суд над спадкоємцем імперії Tetra Pak, який два місяці ховав у домі труп своєї дружини Єви. В результаті знаменитому мільярдеру дали 10 місяців ув’язнення умовно. Суд покарав Ганса Крістіана Раузінга лише за те, що той вчасно не організував своїй дружині гідні похорони.

Єва і Ганс Раузінги
Єва і Ганс Раузінги

За словами судді Річарда МакГрегора-Джонсона, Раузінг не вчинив нічого такого, що б могло посприяти смерті його дружини. Скоріше за все, її смерть була викликана передозуванням наркотиків. А той факт, що мільярдер приховував від усіх смерть дружини, труп якої поліцейські виявили загорнутим в мішок для сміття, зовсім суддю не збентежив. "Ось до чого призводить зловживання наркотиками", - поспішив зауважити він.

Окрім того, згідно із рішенням суду, Раузінга в примусовому порядку помістять в реабілітаційну клініку для наркоманів. Ще два місяці умовного терміну йому додали за водіння авто в нетверезому стані.

Нагадаємо також, що декілька днів тому тіло однієї з найбагатших жінок Великобританії було знайдене в її домі в Белгравії. Напередодні її чоловіка Ганса Крістіана заарештували за підозрою в зберіганні наркотиків. Отримавши ордер, поліцейські вирушили до будинку подружньої пари з обшуком, під час якого й виявили тіло жінки.

Паталогоанатомам так і не вдалося назвати точну причину смерті дружини мільярдера. Правоохоронці вважають, що Єва могла померти від передозування наркотиків. Давно відомо, що мільярдер і його дружина протягом десятиліть страждали наркотичною залежністю, так і не змігши її подолати. Пара одружилася близько 20 років тому, а познайомилися вони під час лікування в одному американському реабілітаційному центрі. Подружжя активно займалося благодійністю, намагаючись допомогти наркоманам з цілого світу впоратися з хворобою.

А останнім часом Раузінг практично розірвав свої стосунки із зовнішнім світом та сильно схуд. Останні фотографії подружжя, зроблені репортерами, вражають: завжди гламурна та приваблива Єва несподівано постала перед папараці з нерозчесаним волоссям та в старенькому чорному пальті. Її чоловік Ганс Крістіан сфотографований в брудних штанях, м'ятій смугастій сорочці та засмальцьованій зеленій бейсболці. При цьому Раузінг, за даними Sunday Times Rich List, до сьогодні залишається в списку 12 найбагатших родин Великобританії.

Джерело: http://www.utro.ru

Інші новини розділу