Нову рекламу Apple визнали найгіршою в історії компанії Автор: lesya · Опубліковано: 01.08.2012 23:15 · Розділ: Нові технології

Нещодавно знаменита компанія Apple випустила рекламу, яку спеціалісти назвали найгіршою в історії компанії. Так, нова рекламна кампанія Apple піддалася суворій критиці - її засудили як експерти, так і журналісти та інтернет-користувачі. А креативний директор TBWA / Chiat / Day на ім’я Кен Сігалл (Ken Segall), який є автором слогана "Think Different" ("Думай інакше"), у своєму блозі взагалі назвав її найгіршою в історії Apple.

Геній
Геній

Злощасні відеоролики були продемонстровані на сайті Apple 27 липня. Їх було аж три. Головним героєм кожного з роликів є такий собі "Геній Apple" - молодий чоловік, одягнений в синю футболку, на якій зображено логотип компанії, - такі футболки носять продавці магазинів Apple.

В кожному ролику герой розповідає про переваги продукції Apple. В одному з них він пояснює, як новоспеченому батькові оформити фотографію новонародженого сина, використовуючи програму iPhoto, в іншому «Геній Apple» допомагає пасажирові літака змонтувати відео за допомогою програми iMovie, а в третьому розповідає перехожому, що комп'ютер, який той придбав, - не справжній Apple, а звичайнісінька підробка.

З рекламних роликів виходить, що вони орієнтовані на людей, які не надто добре розуміються на техніці, відзначає Сігалл, в тім числі й на людей старшого покоління. До цього часу ролики Apple були розраховані в основному на просунутих користувачів електроніки.

У даному контексті співробітники порталу Investor Place написали статтю, в якій в п'яти пунктах висловили всі претензії до нової рекламної кампанії Apple: по-перше, вона завдає образи користувачам пристроїв Apple, виставляючи їх дурнями; по-друге, головний герой роликів – звичайнісінький сноб. Незадоволення публіки викликає і той факт, що пристрої Apple в рекламі представлені як складні в користуванні. Окрім того, спеціалісти наголошують на тому, що реклама не є спрямованою на продаж, оскільки не концентрує увагу на якомусь конкретному предметі або функції пристрою. А ще всіх дратує молодий батько, який замість того, щоб мчатись в пологовий будинок до дружини та новонародженого сина, заходить до сусіда, щоб розпитати його про можливості фотопрограми.

Нагадаємо також, що попередня велика рекламна кампанія Apple була набагато професійнішою, ефективнішою та більш обгрунтованою. Серія роликів демонструвала можливості голосового помічника Siri. В рекламі знялися такі знаменитості, як Мартін Скорсезе, Зої Дешанель, Семюел Л. Джексон та Джон Малкович.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.