Люка Бессона попросили врятувати французький автопром Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2012 12:44 · Розділ: Авто-мото

Вже давно відомо, що останнім часом французький автопром втрачає свої позиції на світовому та вітчизняному ринку. І така тенденція стає дедалі помітнішою. Ця проблема всерйоз схвилювала представників французького уряду, які зважилися на нестандартний хід з метою підтримки вітчизняного автопрому.

Цими днями міністр промислового відновлення Франції Арно Монтебур заявив, що уряд країни звернувся до всесвітньо відомих режисерів Люка Бессона та Седріка Клапіша з проханням зняти відеоролики про французькі автомобілі.

Міністр також повідомив, що уряд має намір провести рекламну кампанію, бажаючи привернути увагу до продукції, виготовленої у Франції. З цією метою представники міністерства виробничого підйому та міністерства культури попросили кінематографістів зі світовим ім'ям попрацювати над рекламними роликами.

«Вчора я висловив вдячність Люку Бессону і Седріку Клапішу за те, що вони прийняли зроблену нами пропозицію», - заявив Арно Монтебур.

Також в рамках кампанії з підтримки автомобільної промисловості Франції уряд планує витратити 490 мільйонів євро на субсидії покупцям, які обиратимуть автомобілі з електричними та гібридними двигунами.

А тим часом німецькі експерти вирішили з’ясувати, який автомобіль найбільше підійде для всієї сім’ї. Ним став Volkswagen Multivan.

Так, цими днями співробітники німецького автомобільного журналу AUTOStraßenverkehr провели опитування серед своїх читачів. Читачі повинні були обрати зі списку запропонованих виданням автомобілів, на їхню думку, найкращий. До списку потрапили автомобілі з семи різних цінових категорій мінівенів, універсалів та позашляховиків, у яких об'єм багажника перевищує 400 літрів. У категорії від 30 000 до 35 000 євро Multivan зібрав найбільшу кількість голосів.

У голосуванні за «Сімейний автомобіль року», яке проводилося вперше, взяло участь 12 648 осіб.

За твердженням респондентів, Multivan вирізняється з-поміж інших автомобілів того ж класу економічністю витрати пального. Приміром, Multivan з дизельним двигуном потребує всього лише 7,5 літрів пального на 100 кілометрів шляху. А завдяки просторому і універсальному салону автомобіль ідеально підійде для виїзду з цілою сім'єю за покупками або ж для сімейної подорожі.

Джерело: http://www.autonews.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.