Сексуальний підтекст жіночих звичок Автор: lesya · Опубліковано: 30.07.2012 01:17 · Розділ: Психологія

Кожному з нас притаманні якісь звички. Добрі чи погані, та вони можуть розповісти про нас дуже багато. Так, спеціалісти переконують, що кожна наша звичка має певний сексуальний підтекст. Почнемо з «милих» жіночих слабкостей.

1. Якщо жіноче волосся всюди… У чоловіків часто викликає роздратування жіноче волосся, яке вони знаходять постійно і скрізь: на підлозі, на кухні та навіть у каструлі з борщем. Однак жіночу слабкість "смітити волоссям" не можна назвати неохайністю – таким способом жінка підсвідомо мітить свою територію. Такі жінки – надзвичайні узурпатори. В сексі вони повністю віддаються пристрасті.

2. Якщо жінка захоплюється шопінгом… Експерти переконують, що жінка, яка обожнює шопінг, або не любить взагалі нікого, або просто ще не зустріла свого принца. Для такої жінки шопінг і спілкування з подругами набагато цікавіші, аніж любовні утіхи.

3. Якщо жінка накручує локони… Якщо ваша дівчина дивиться кудись в даль, накручуючи волосся на палець, - вона вас не кохає.

4. Якщо жінка багато їсть на ніч… Згодом вона з’їсть вас самих, у переносному значенні, звісно. До того ж у сексі такі жінки ненаситні ще більшою мірою, ніж за обіднім столом.

5. Якщо жінка кусає губи… Перед вами особа, яка ніколи не прощає образ. Вона пристрасна і темпераментна, та при цьому патологічно ревнива, і ревнощі для неї затьмарюють навіть секс.

6. Якщо жінка влаштовує романтичні вечері при свічках… Жінка, яка на десятому році подружнього життя продовжує тягнути в ліжко запалені свічки та пелюстки троянд, то вона страшенно сумує за своїм сексуальним минулим. Якщо ж вона раптом відмовиться від своїх звичок, то у неї з’явився хтось інший.

7. Якщо жінка забуває зняти макіяж та спить в бігуді… Ця особа - не вулкан пристрастей, але вона є доброю та інертною, через що вона ніколи вас не покине.

8. Якщо жінка полюбляє яскравий макіяж… Така жінка ненавидить прогинатися, вона просто обожнює домінуючі позиції, як в сексі, так і в повсякденному житті. Ваші взаємини будуть гармонійними та безхмарними, але тільки до тих пір, поки вона "в сідлі".

9. Якщо жінка довго зазирає в дзеркало… то вона - хрестоматійна мрійниця. Чоловікові, який планує зв’язати своє життя з такою особою, необхідно вгадувати її найінтимніші бажання, але ж вона непередбачувана фантазерка!

10. Якщо жінка розкидає по квартирі трусики, ліфчики та колготки… Найчастіше так роблять жінки, які займаються творчою працею та мають відповідний склад розуму, - це актриси, музиканти, програмістки. В сексі вони надзвичайно пристрасні та люблять пофантазувати.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу