4 нетрадиційні види спорту для покращення фізичної форми Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2012 14:29 · Розділ: Спорт

Є види спорту, про які говорять мало, а хтось їх навіть спортом не вважає. Так, описані нижче олімпійські види спорту не показують в прайм-тайм, але, спробувавши їх, ви можете схуднути, прийти у форму та добряче повеселитися.

1. Стрибки на батуті. Перевороти і скручування – все, що необхідно для стрибків на батуті; і чим складніший елемент, тим вища оцінка. Всього спортсменам необхідно зробити 10 стрибків, виконавши під час кожного який-небудь елемент.


Стрибки на батуті - чудовий вид спорту
Стрибки на батуті - чудовий вид спорту

Під час занять на батуті працюють зовсім інші м'язи, ніж зазвичай під час занять спортом. Це, в основному, м'язи центру та м'язи стабільності.

Займатися краще на чотирикутному батуті. Спершу присядьте, а потім підстрибніть вгору, намагаючись приземлитися в положення сидячи. Робіть стрибки підряд без зупинок. Коли зможете робити 20-30 стрибків, спробуйте приземлятися на живіт.

2. Водне поло. Цей вид спорту чимось нагадує греко-римську боротьбу, тільки у воді. За 4 восьмихвилинних періоди потрібно пробігти 30 метрів, одночасно борючись з суперником, а потім ще й повернутися назад. Насправді спортсмени, які займаються цим видом спорту, тренуються дуже серйозно. Ви ж можете почати зі звичайних кроків у воді. Спробуйте пробігти довжину басейну з такою швидкістю, з якою тільки можете. Далі спробуйте хоча б декілька секунд пройтися по воді, не торкаючись ні стінки, ні підлоги, піднявши руки вгору – і ви отримаєте уявлення про водне поло.

3.Настільний теніс. Професійні гравці в настільний теніс тренуються дуже жорстко. Приміром, у США спортсмен проходить 5-6 вправ, чергуючи роботу над м'язами верхньої, центральної та нижньої частин тіла. На кожну вправу йде 10-20 секунд, далі - пауза в 10-15 секунд, потім - наступна вправа. Вся схема повторюється 6 разів і супроводжується бігом на 5 або більше кілометрів.

Суть цих тренувань полягає в тому, щоб спортсмен ніколи не втомлювався під час матчу. Ці тренування покращують витривалість що поліпшує витривалість, вчать тіло реагувати на найменші сигнали мозку ефективно як на початку змагання, так і в кінці.

4. Бадмінтон. Прекрасний вид спорту, під час занять яким активно працюють м’язи всього тіла. А турнірний бадмінтон, як і теніс, являє собою класичну гру на високій швидкості і з використанням сили. Ще один плюс цього виду спорту – він ідеально підійде навіть для новачків - ракетки для бадмінтону та волани продаються в будь-якому гіпермаркеті чи спортивному магазині.

Джерело: http://www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.