Американська художниця творить картини з кнопок від клавіатури Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2012 10:21 · Розділ: Події у світі

Виявляється, зламана комп'ютерна клавіатура – це ще не привід розпрощатися з нею назавжди. Як твердять винахідливі дизайнери, вона може стати натхненням для створення цікавих і корисних речей. Почнемо з мистецтва.

Мозаїка зі змістом
Мозаїка зі змістом

Сара Фрост (Sarah Frost), художниця із США, знайшла гідну альтернативу дорогій утилізації клавіатур, які в країнах Європи та США користувачі замінюють раз на два-три роки. Використовуючи кнопки старих клавіатур, Сара створює стримані за кольором полотна. Підійшовши ближче, ви зможете побачити не лише літери, але й прочитати цілі фрази. Особливо Сара Фрост акцентує на тому, що кожен елемент цих незвичайних інсталяцій свого часу служив інструментом для роботи і розваг користувачів комп'ютерів з усього світу. А це означає, що клавіатурна мозаїки таїть в собі енергію та секрети сотень людей. І справді, кожна кнопка має свою власну історію.

Матеріал для творчості Сара бере у своїх друзів; допомогу їй також надають різноманітні фірми та державні установи. Художниця розмістила на своїй сторінці в Твіттері звернення до користувачів мережі, які переходять на планшети та більше не потребують своєї старої клавіатури, із закликом поділитися старим мотлохом. Роботи Сари Фрост стали експонатами багатьох музеїв США та інших країн світу, виставляються вони також в готелях та офісах корпорацій, які подарували художниці «сировину» для виробництва.

Ще одним митцем, який у своїх роботах вирішив використовувати старі кнопки, є незвичайний мозаїк Даг Пауелл (Doug Powell). Найбільш знаменита робота майстра – зображення зорельота, який прямує на Місяць. Картина створена з майже шести тисяч клавіш від старих клавіатур. Однак мозаїка із зорельотом видалася Дагу недостатньо оригінальною, отож він вирішив зашифрувати у зображенні кілька слів.

Зореліт
Зореліт


А ще стареньку клавіатуру у своїй творчості широко використовують молоді дизайнери та послідовники так званої «зеленої» моди. Один із основних напрямів «зеленої» моди - створення одягу, взуття та аксесуарів на основі застарілих речей, які були у вжитку, - тобто того, що традиційно прийнято вважати сміттям. І нещодавно дизайнери представили корсаж із кнопок клавіатури, який робить силует більш жіночним.

А інші винахідники запропонували модницями ще одну цікаву та оригінальну річ - сумочку з клавіатури. Цей яскравий аксесуар може дозволити собі кожна: досить приклеїти кнопки клавіатури до старенького пошарпаного клатча – і ви одразу ж станете оригінальною діловою леді з відмінним почуттям гумору.

Джерело: http://www.facepla.net/

Інші новини розділу