Колір білизни видає жіночі таємниці Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2012 08:17 · Розділ: Психологія

Вчені неодноразово наголошували на важливості кольорів в житті кожного з нас. Так, приміром, колір допомагає правильно розробити раціон харчування, відіграє важливу роль в дизайні тощо. А ще він може багато розповісти про людину, яка надає перевагу тій чи іншій барві.

Білизна видає таємниці (фото з bugaga.ru)
Білизна видає таємниці (фото з bugaga.ru)

Спеціалісти твердять, що колір білизни, який обирає жінка, може дуже багато про неї розказати. Який колір переважає у вашому інтимному гардеробі? Уважно розглянувши свою білизну, ви можете дізнатися безліч своїх прихованих талантів та страхів. А чоловік, підглянувши, яку білизну носить його обраниця, може розгадати навіть найпотаємніші її секрети.

Так, за твердженням експертів, жінки, які надають перевагу чорній білизні, є надзвичайно практичними. І справді, така білизна чудово підійде і під коктейльні платтячка, і непогано виглядає під джинсами в обтяжку. Дівчата, які носять чорні трусики, - сміливі, і деколи можуть бути навіть фатальними, без жалю розбиваючи чоловічі серця.

Справжні леді вибирають класику в білих тонах. Ці денні красуні в більшості випадків обирають білизну з натуральних тканин. Їхні відмінні риси - спокійна впевненість у собі та відсутність схильності до вишукувань. Не люблять вони й прикрашати реальність. Нехитрий білий колір дозволяє цим панночкам підкреслювати свою справжню природну красу. Такі жінки природні, але не розв'язні, відкриті, але не настирливі.

Жінки, які обирають синю білизну, вирізняються пунктуальністю та педантичністю. Вони є надзвичайно спокійними. Такі дами чимало свого часу витрачають на пошуки творчості. Що стосується кохання та взаємин з чоловіками, то вони пливуть за течією, повністю довіряючи та покладаючись на своїх партнерів. Такі дівчата, як правило, не схильні стримувати свої фантазії. Любительки синього приваблюють протилежну стать своєю загадковістю і глибиною.

Жінки, які віддають перевагу жовтій білизні, є на диво комунікабельними. Така дівчина легко заводить нові знайомства, підтримуючи розмову навіть у малознайомій компанії. Шанувальниці жовтого кольору є безумовно оригінальними, а їхні погляди на життя - нетривіальними. Ці жінки є активними - як у суспільному, так і в інтимному житті.

Рожеву білизну носять дівчата з ранимою душею. Вони багато в чому нагадують ляльку Барбі, і для комфортного життя їм просто необхідно, щоб їх пестили та ніжили, потураючи найменшим примхам.

Джерело: http://e-news.com.ua/show/261753.html

Інші новини розділу