П'ять крутих хлопців, які колись були дівчатами Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2012 00:09 · Розділ: Цікаві факти

Як це дивно не звучить, але сьогодні ми не можемо стовідсотково бути впевненими в тому, з ким саме розмовляємо – з чоловіком чи з жінкою.

Так, є певні речі, які роблять жінку жінкою, а чоловіка чоловіком (зачіска, м’язи, запах поту тощо). Однак сьогодні ці межі стерлися, а сучасна медицина творить дива. У даному контексті експерти вирішили скласти список знаменитих хлопців, які колись були… дівчатами.

Баліан Бушбаум (Balian Buschbaum). Цей м'язистий красень на сьогоднішній день працює моделлю і користується популярністю у жінок. Тим не менше, раніше він був Івонною, німецькою спортсменкою, яка виступала за національну збірну в стрибках з жердиною. Перед тим, як зробити операцію зі зміни статі, Баліан Бушбаум встиг виступити за збірну Німеччини на великих легкоатлетичних змаганнях. Операцію Баліану зробили в 2008 році, а чоловіче ім'я він собі вибрав після перегляду фільму «Царство небесне».

Чез Боно (Chaz Bono). Сьогодні Чез - справжня американська знаменитість, яка часто з'являється на телебаченні. Його ім’ям рясніють сторінки жовтої преси.

Інтерес оточуючих до нього викликаний не лише зміною статі, але ще й тим, що Чез - син-дочка знаменитої співачки Шер. До речі, етапи трансформації Чез детально описані в документальному серіалі.

Зауважимо також, що Шер довго та запекло опиралася бажанням дочки остаточно змінити стать, однак в кінці кінців змирилася з рішенням Чез, дозволивши їй пройти курс операцій. Сталося це в період з 2008 по 2010 рік.

Документальний фільм, який розповідає про життя Чез в період операцій, отримав назву "Метаморфози Чез". Фотографій, де Чез ще жінкою зображений зі своєю знаменитою матір'ю, залишилося дуже мало.

Бак Ангел (Buck Angel). Цей хлопець колись був моделлю і, зазначимо, непогано заробляв, будучи жінкою. Та бажання стати чоловіком взяло верх. Декілька операцій та гормональна терапія перетворили красуню на чоловіка.

Андреас Крігер (Andreas Krieger). Хайді Крігер була членом легкоатлетичної команди ГДР, а в 1986 році вона навіть завоювала медаль на чемпіонаті Європи зі штовхання ядра. Та, як виявилося, її перемога була результатом прийому величезної кількості стероїдів та гормональних препаратів.

Одного разу в інтерв'ю виданню New York Times у 2004 році Андреас зізнався, що насправді його перетворення в чоловіка було вимушеним: Крігер приймала чоловічі гормони за приписом тренера вже в підлітковому віці. Хейді втратила жіночність, і це змінило її життя - з часом вона зважилася і на операцію.

Рокко Kayiatos (Rocco Kayiatos). Рокко, відомий під прізвиськом Катастрофа, був першим репером, який привселюдно визнав, що є транссексуалом. Щоправда, його фотографії, на яких він зображений ще жінкою, категорично відмовляються показувати як він, так і всі члени його сім'ї.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу