75% жінок не будуть зустрічатися з безробітним чоловіком Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2012 15:08 · Розділ: Суспільство

За твердженням спеціалістів, втрата роботи може не лише нанести нищівний удар вашій кар’єрі в цілому, але й завдати непоправної шкоди вашому особистому життю. Висновки вчених ґрунтуються на результатах спеціального дослідження, проведеного нещодавно сайтом знайомств.

В результаті проведеного опитування виявилося, що переважна більшість жінок не будуть зустрічатися з чоловіком, який є безробітним. При цьому лише 33% чоловіків заявили, що зустрічалися б із безробітною жінкою.

За результатами опитування, 75% жінок стверджували, що вони навряд чи вступили б у тривалі взаємини з чоловіком, який не має роботи, і близько третини жінок відкрито і твердо заявили, що чоловік без роботи ніколи не стане їхнім обранцем. Решта учасниць експерименту – а це 42% усіх опитаних - на запитання, чи пішли б вони на побачення з безробітним чоловіком, відповіли, що все можливо.

Жінки не люблять безробітніх чоловіків
Жінки не люблять безробітніх чоловіків

Однак таку відповідь жінки дали з умовою, що вони не хочуть витрачати занадто багато часу у взаєминах, якщо в чоловіка немає запасного плану. І лише 21% респонденток погодилися зустрічатися з безробітним чоловіком, бажаючи, однак, знати, чим займатиметься чоловік, поки не знайде собі роботу.

При цьому учасниці експерименту в один голос твердять, що їхній вибір заснований не тільки на грошах. За власним зізнанням, їх скоріше приваблюють ті чоловіки, які займаються певною діяльністю. Більшість жінок переконані, що робота - це надзвичайно корисний для чоловіків вид діяльності.

«Відсутність роботи, безумовно, ускладнить чоловікам пошук супутниці, з якою вони ще не знайомі», - коментує отримані результати фахівець Ірен Лакота (Irene LaCota), під керівництвом якої проводилося дослідження. «Це одна з тих рідкісних областей, у порівнянні з іншими темами опитування, в якій у жінок ще збереглися традиційні уявлення про статеві ролі».

З іншого боку, перспектива знайомства з безробітною жінкою не становила ніяких проблем для майже двох третин чоловіків, які взяли участь в опитуванні. 19 % учасників експерименту заявили, що з цього приводу у них немає особливих вимог, а 46 відсотків чоловіків зізналися, що з превеликою радістю будуть зустрічатися з безробітною жінкою.

Окрім того, спеціалісти виявили, що жінки, як правило, прямо не відмовляють чоловікам, дізнавшись, що вони живуть на заощадження. Вони ніколи не скажуть «Я не збираюся з тобою зустрічатися, тому що в тебе немає роботи». Зазвичай, на перше побачення жінки йдуть. Однак не варто очікувати, що вони вам зателефонують ще раз.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.