Дім Аль-Капоне продадуть з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2012 12:58 · Розділ: Події у світі

Цими днями знаменитий особняк, розташований в містечку Палм-Біч, штат Флорида, в якому мешкав і помер не менш знаменитий чиказький гангстер Аль Капоне, виставлений на торги. Вартість лоту - $ 9,95 млн.

За інформацією видання Daily Mail, дім неодноразово переходив з рук в руки, і лише останній власник, Пітер Корселл, витратив цілий рік на те, щоб повернути маєтку давній вигляд. І тепер дім в точності нагадує помешкання самого мафіозі.

Придбавши будинок, Пітер Корсел, взявши на озброєння фотографії маєтку тих часів, коли там мешкав Аль Капоне, відновив веранду, будиночок охорони, розташований біля воріт, бронзові світильники, пристань, де Капоне полюбляв рибалити, а також його особисту туалетну кімнату з чорно-золотим дизайном у стилі «ар-деко».

Повідомляється також, що Аль Капоне придбав віллу на атлантичному узбережжі в 1928 році, заплативши за неї шалені на той час гроші - 40 000 доларів. В той час він був на вершині своєї злочинної кар'єри. Тут він чекав ув'язнення в Алькатрас, після того, як його визнали винним у несплаті податків. Саме в цьому особняку гангстер помер у січні 1947 року, оточений турботою люблячих родичів.

Дім Капоне продають
Дім Капоне продають

А трохи раніше з аукціону було продано пістолет знаменитого гангстера. Револьвер Colt Police Positive використовувався злочинцем під час знаменитої бійні в День святого Валентина (14 лютого) у Нью-Йорку в 1929 році.

Як відомо, тоді декілька людей з угрупування Аль Капоне, переодягнувшись у поліцейських, увірвалися на склад контрабандного віскі, який належав банді-конкуренту. Використовуючи фактор раптовості та те, що їх прийняли за співробітників правоохоронних органів, люди Капоне вбили сім осіб.

Проданий нещодавно револьвер був одним з 209 лотів аукціону антикварної зброї, який проходив в домі Christie's в Лондоні, Великобританія. Тут були представлені різні види зброї та обладунків, виготовлених в період з X по XX століття.

Зауважимо також, що шестизарядні револьвери Police Positive калібру 12,5 мм були надзвичайно популярними під час кримінальних сутичок в першій половині ХХ століття в США.

Аль Капоне - знаменитий американський злочинець, діяльність якого припадає на період з 1920 по 1930-і роки в Чикаго. Організувавши для прикриття меблевий бізнес, він займався контрабандою алкогольної продукції, гральним бізнесом та сутенерством.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу