Всесвітній фестиваль боді-арту пройшов у Австрії Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2012 10:33 · Розділ: Культура

Цими днями в Австрії завершився Всесвітній фестиваль боді-арту. За окремими даними, в ньому взяло участь близько двох сотень художників з 44 країн світу, які в рамках заходу демонстрували світові свою майстерність.

Так, декілька днів тому закінчився 15-й за рахунком всесвітній фестиваль боді-арту, який цього року відбувся в невеликому австрійському містечку Перч-ам-Вертер-Зе. Розташоване воно на берегах альпійського озера Вертер-Зе.

Художники демонструють свою майстерність (фото з rulez-t.info)
Художники демонструють свою майстерність (фото з rulez-t.info)

Цього року місто відвідали майже 30 тисяч осіб, серед яких були туристи з різних країн світу. Як уже зазначалося, 200 художників з 44 країн світу демонстрували свою майстерність у семи номінаціях - кисті і губки, аерографія, спеціальні ефекти, фейс-арт, ультрафіолетові ефекти, мейк-ап, любителі, - виборюючи чемпіонське звання.

Зауважимо також, що містечко зустріло таких талановитих та почесних гостей лише вдруге - з 1998 року по 2010 рік шанувальники боді-арту збиралися в австрійському місті Зеебодене на озері Мілльштеттер-Зе.

Засновником фестивалю вважається Алекс Барендрегт, який на той час був співробітником туристичного агентства. Ідея організувати фестиваль боді-арту з’явилася в голові Алекса цілком випадково. Одного разу керівництво для залучення туристів з усього світу поставило перед Алексом задачу придумати якийсь новий літній захід для Зеебодена. Випадково побачивши фотографії боді-арту, Барендрегт вирішив обрати саме цей напрям для проекту.

В принципі, в тому, що художники використовують людське тіло в якості полотна, нічого дивного та нового нема. Боді-арт практикувався протягом багатьох століть в культурах різних народів, як своєрідний спосіб висловити індивідуалізм і духовність. Однак живопис по цілому тілу як твір мистецтва зустрічається набагато рідше.

Цьогорічна експозиція включала барвисті картини, які чимось нагадують дитячі фантазії, елементи голлівудського кіно, такі як, приміром, «Аватар», а також роботи художників, які спеціалізуються на ультрафіолетовій фарбі, що світиться на сонці яскравим синім кольором.

Фестиваль боді-арту 2012 пройшов у замку Леонштейн, збудованому в 1492 році. Розташовується він в самісінькому центрі міста. Організатори фестивалю перетворили старовинний замок в сяюче казкове та метафізичне місце.

Джерело: http://ru.tsn.ua/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?