"Міністерство кльовості" розпочало роботу у Новій Зеландії Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2012 20:40 · Розділ: Події у світі

Нещодавно в новозеландському місті Крайстчерч розпочала роботу нова некомерційна організація, яка отримала назву "Міністерство кльовості" (Ministry of Awesome), повідомляє NZCity. Нагадаємо, що в лютому минулого року тут стався руйнівний землетрус, який забрав багато життів. За словами організаторів «Міністерства кльовості», їхньою основною метою є перетворення міста в "більш класне місце для життя".

Очолив "міністерство" керівник добровольчої студентської армії Сем Джонсон. Нагадаємо, що основна діяльність цієї організації пов’язана з наданням допомоги на місцях, які постраждали від землетрусу. В інтерв’ю журналістам Джонсон розповів, що він разом з однодумцями займатиметься пошуком і реалізацією творчих та інноваційних ідей, які повинні допомогти відновити Крайстчерч після стихійного лиха та зробити життя в ньому зручнішим та цікавішим.

Повідомляється, що взяти участь в проекті "Міністерство кльовості" може кожен. Для цього необхідно представити свою "кльову ідею", спрямовану на покращення життя в місті, на сайті "міністерства".

На сьогоднішній день свої заявки подали декілька десятків осіб. Так, серед пропозицій для "міністерства" є ідеї відкрити парк для гри в петанк, заснувати спа-центр для птахів ківі, влаштувати масовий пікнік на річці Ейвон, організувати бієнале, провести музичний фестиваль тощо.

Відвідувачі сайту мають можливість оцінити кожну із запропонованих ідей за п'ятибальною шкалою. Найбільш вдалі ідеї "Міністерство кльовості" намагатиметься втілити в життя, заручившись підтримкою місцевих бізнесменів, добровольців і чиновників.

Крайстчерч – третє за кількістю населення місто у Новій Зеландії. Тут проживає до 380 тисяч осіб. В лютому минулого року тут стався потужний землетрус, який забрав життя 185 осіб. Десятки будівель були зруйновані.

А на початку липня цього року в Новій Зеландії відбувся ще один сильний землетрус. Обійшлося, щоправда, без жертв. Епіцентр землетрусу знаходився в Тихому океані на відстані 105 кілометрів на північний захід від порту Нью-Плімут. Осередок землетрусу залягав на глибині 230 км.

За словами спеціалістів, руйнівний землетрус у Крайстчерчі був не таким потужним, як липневий, однак його осередок знаходився на глибині всього п’яти кілометрів.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу