Новозеландські повії масово гнуть дорожні знаки, заманюючи клієнтів Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2012 17:53 · Розділ: Події у світі

Новозеландці обурені: великі повії масово гнуть дорожні знаки, використовуючи їх замість жердини. Так, за останні півтора року на півдні новозеландського Окленда понад 40 дорожніх знаків були погнуті повіями, які, стоячи на узбіччі дороги, заманювали клієнтів танцями на імпровізованому пілоні.

Інформація про це з’явилася на сторінках видання The Daily Telegraph «Танці на жердині є невід’ємною частиною їхнього бойового арсеналу, - говорить у даному контексті член місцевої міської ради Донна Лі. – Але багато повій - великі та сильні».

За словами жінки, найбільше людей обурює те, що заміна одного зіпсованого дорожнього знака на новий обходиться платникам податків у тисячі австралійських доларів.

Втім, погнуті дорожні знаки - не єдина претензія, яку висувають жрицям любові мешканці Окленда. За інформацією видання, новозеландцям не до душі той факт, що повії розгорнули свою нестримну секс-діяльність буквально на порогах житлових будинків.

Так, приміром, мешканець району Hunter's Corner (перекладається як «Куточок мисливця»), який вже давненько отримав сумнівну славу - цей район є місцем зустрічі дівчат легкої поведінки з їхніми клієнтами, - Берні Тейлор поскаржився, що недавно йому прийшов лист, де в адресній графі значилося Hooker's Corner (по-українськи – «Куточок повій»). «І цей лист без труднощів мене знайшов», - обурювався чоловік.

У свою чергу, власник магазину, біля якого кілька ночей працювало декілька десятків повій, висловив незадоволення з приводу того, що жінки крали товари з його магазину і випорожнювались прямо за приміщенням. При цьому на те, що представниці найдавнішої професії не прибирають за собою використані презервативи, упаковки від ліків та фекалії, скаржаться всі мешканці міста. «Нам буквально щодня доводиться вести боротьбу з відходами життєдіяльності людини», - говорить з цього приводу Лі.

Окрім того, населення обурене і недавніми випадами трансвеститів. Так, трохи раніше пасажири шкільного автобуса стали свідком переодягання трансвестита.

Для того, щоб хоч якось просунутися у вирішенні даної проблеми, члени міської ради вирішили випустити брошуру, в якій міститься заклик до парламентаріїв надати законодавчу підтримку в боротьбі з вільним поширенням проституції.

Зауважимо також, що при цьому міська адміністрація не вимагає заборонити проституцію в цілому, але намагається захистити від неї житлові райони, школи та спортивні майданчики. «Ми хочемо просто розумного контролю у цій галузі», - пояснив голова ради Джон Маккракен.

Джерело: http://censor.net.ua/

Інші новини розділу