У Нью-Йорку почали продавати воду з-під крана Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2012 11:54 · Розділ: Події у світі

Цими днями на прилавках магазинів у Нью-Йорку з’явився досить-таки дивний продукт – тут почали продавати воду з-під крана.

Винахідливі американські підприємці Адам Раф та Александер Венет відкрили в Нью-Йорку магазин з продажу фільтрованої водопровідної води, повідомляє The Wall Street Journal. Магазин отримав назву Molecule

За словами бізнесменів, в магазині встановлено спеціальний фільтр, вартість якого складає 25 000 доларів. Цей фільтр очищає воду за допомогою ультрафіолетових променів та озону. За словами власників Molecule, очищення проходить в сім етапів. Цей процес отримав назву зворотний осмос, і він здатен на молекулярному рівні очистити воду від усіх токсинів.

Вартість однієї півлітрової пляшки такої води становитиме 2,5 долара. Та в зазначену ціну входить вартість самої тари. Якщо ж покупець принесе порожню пляшку з собою, то зможе за один долар придбати півтори літри фільтрованої води з-під крана.

Заплативши додатковий долар, покупець може попросити додати йому у воду різноманітні вітаміни та мінеральні добавки, які заздалегідь об’єднані у групи: "енергетичні", "для підвищення імунітету", "для шкіри, волосся і нігтів" тощо.

У відповідь на запитання про те, що ж стало поштовхом до відкриття такого дивного магазину, Раф і Венет зауважили, що вважають водопровідну воду в Нью-Йорку, м’яко кажучи, "жахливою", тому й вирішили організувати продаж очищеної води з-під крана. Така заява досить дивно звучить у контексті того, що, за даними WSJ, вода з-під крана є предметом гордості значної частини мешканців міста. Представники департаменту захисту навколишнього середовища в інтерв’ю журналістам видання зазначили, що нью-йоркська водопровідна вода є однією з найчистіших у світі, і цей факт підтверджується щорічними тестами, яких в загальному налічується близько 500000.

В рамках кампанії з популяризації свого продукту власники магазину Molecule мають намір проводити щотижневі церемонії, на які для благословення води запрошуватимуть представників різних релігій - аж до тибетських ченців та язичників.

До речі, нещодавно фахівці з’ясували, що, всупереч поширеній думці про необхідність вживання великої кількості рідини, насправді надлишок води може просто-на-просто вас вбити. Дослідження проводилося фахівцями Стенфорда.

Надмірне вживання рідини стає причиною концентрації натрію в крові. Звідси – головний біль, нудота, здуття живота, а іноді навіть серйозніші наслідки.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу