Юнак помер після 40 годин безперервної гри в Diablo III Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2012 12:29 · Розділ: Події у світі

Цими днями юнак, мешканець Тайваню, помер після 40 годин безперервної гри в Diablo III. За словами медиків, ймовірно, смерть настала внаслідок того, що хлопець протягом тривалого часу сидів майже нерухомо, не зрушивши зі свого місця.

У місті Тайнань, розташованому на південному заході острова Тайвань, після 40 годин безперервної гри в Diablo III помер молодий чоловік. Юнакові нещодавно виповнилося 18 років.

За даними зарубіжних ЗМІ, юнак забронював кімнату в ігровому кафе, провівши за грою майже два дні, не зупиняючись навіть для того, щоб попоїсти чи поспати. Через два дні юнака виявили сплячим на столі. Співробітники кафе розбудили юнака. Той прокинувся, зробив декілька кроків і впав. На місце події одразу ж викликали швидку, однак врятувати хлопця не вдалося - медики в лікарні констатували смерть геймера.

Причину смерті підлітка поки що не розголошують. За словами експертів, юнак міг померти через проблеми з серцево-судинною системою, викликані тривалим сидінням на одному місці.

Зауважимо також, що гра Diablo III на сьогоднішній день вважається найбільш успішною новинкою в історії ігор для PC.

Гра вбила юнака (фото з d3gaming.com)
Гра вбила юнака (фото з d3gaming.com)

Як бачимо, такий надмірний фанатизм не проходить безслідно. І це стосується не лише комп’ютерних ігор. Трохи раніше повідомлялося про одного китайського вболівальника, який помер через надмірну любов до футболу: чоловік провів декілька десятків годин перед екраном телевізора, спостерігаючи за грою улюбленої команди на чемпіонаті з футболу Євро-2012, що й стало причиною смерті.

Втім, вчені останнім часом неодноразово наголошують на тому, що нові технології та сучасні досягнення науки й техніки далеко не такі безпечні, як може видатися на перший погляд. А недавно спеціалісти з’ясували, що телефони та комп'ютери взагалі можуть викликати порушення психіки.

Провівши дослідження, вчені з’ясували, що в більшості піддослідних телефон та комп'ютер викликали депресію, провокували стрес та порушення сну.

В рамках дослідження, проведеного співробітниками університету Гетеборга, було обстежено 4100 осіб віком 20-24 років. За словами керівника дослідження Сари Томі, щоденні ігри протягом 1-2 годин в декілька разів підвищують імовірність виникнення депресії у жінок.

Нічний серфінг по Інтернету викликає проблеми у представників обох статей. У людей з'являються проблеми зі сном та знижується продуктивність праці. Водночас телефон тримає людину в постійному стресі, говорять фахівці. «Вона не відчуває себе вільною, особисте життя і робота не розмежовуються. А якщо людина вирішує не відповідати на дзвінки та СМС, то в неї з'являється відчуття провини», - говорить Томі.

Джерело: www.aif.ru/

Інші новини розділу