Американець вижив після трьох ударів блискавки Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2012 22:17 · Розділ: Події у світі

Американцю Бобу Едвардсу, без сумніву, дуже пощастило: він вижив після третього удару блискавки. Однак після пережитого мешканець Північної Кароліни втратив сім'ю та роботу.

Боб Едвардс, мешканець штату Північна Кароліна, який залишився живим після того, як в нього втретє вдарила блискавка, щасливчиком себе, однак, зовсім не вважає.

Блискавка влучила в американця (фото з сайту tsn.ua)
Блискавка влучила в американця (фото з сайту tsn.ua)

Блискавка влучила в Едвардса минулого понеділка в самісінький розпал грози, коли він, вийшовши з кафе, розташованого в місті Шарлотта, попрямував до свого пікапу. "Я побачив сильний фіолетовий спалах і відчув, як щось вдарило мене в груди, немов молотком", - розповів Едвардс. Чоловік втратив свідомість, а коли прокинувся, то заледве зміг доповзти до дверей кафе і попросити допомоги.

"Маленька дівчинка, яка сиділа там, побачила мене і сказала про це своєму батькові. Той вийшов на вулицю й запитав, чим може мені допомогти", - розповів Едвардс журналістам телеканалу WSOC-TV. Потерпілого негайно відвезли до лікарні, де медики надали йому необхідну допомогу.

Едвардс, за його власним зізнанням, дотепер відчуває наслідки удару блискавки. "Я чую важкий дзвін у вухах, очі не можуть сфокусуватися на якомусь об’єкті, а в роті в мене постійний металевий присмак", - скаржиться чоловік.

За словами щасливчика, він потерпав від ударів блискавки вже тричі. Вперше це сталося в 1997 році на тій же самій дорозі, що й минулого понеділка. Вдруге блискавка влучила в Едвардса в 2009 році в містечку Йорк.

Такі «пригоди» суттєво позначилися на психічному здоров’ї чоловіка: за словами Едвардса, у нього розвинувся посттравматичний стрес. "Просто це відбувається зі мною постійно, день у день. Через посттравматичний синдром я вже втратив роботу, друзів та родину", - зізнався американець.

Едвардс переконаний, що всьому виною кілька металевих болтів в його тілі. Щоправда, лікарі не можуть пояснити, чому він так притягує блискавки.

Зауважимо також, що в США в розпал літнього сезону від удару блискавок щомісяця помирає в середньому 17 осіб. Найбільш небезпечним у цьому сенсі вважається штат Флорида з його жарким кліматом. За статистикою, в околицях Майамі з 1959 року від ударів блискавки загинули 94 людини.

До речі, за словами спеціалістів, блискавки частіше вражають чоловіків. В результаті проведеного два роки тому дослідження, в 1995 - 2008 роках 82% жертв ударів блискавки були представниками сильної половини людства.

Джерело: http://www.utro.ru/

Інші новини розділу