Землян попередили про швидку зустріч з інопланетянами Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2012 19:47 · Розділ: Наука

Цими днями британський астрофізик на ім’я Джозелін Белл Бернелл зробила гучну заяву, якою шокувала присутніх. Сенсаційна промова прозвучала в рамках конференції Euroscience Open Forum, яка відбулася в Дубліні.

Так, за даними The Daily Mail, вже протягом найближчого століття людство може зіткнутися з інопланетянами. Про це повідомили учасники Відкритого форуму європейської науки (Euroscience Open Forum), який на даний час проходить у Дубліні. Зокрема на цьому наголосила британський астрофізик Джозелін Белл Бернелл.

"Я підозрюю, що нам вдасться виявити ознаки існування життя, і, ймовірно, навіть розумного життя, на інших планетах вже протягом наступних ста років. Та чи готове людство до такої зустрічі? І чи замислювалися ми коли-небудь про те, що робити з ними? Можливо, нам слід буде відправити їх в зоопарк чи з'їсти?" - говорить Барнелл.

За її словами, до такого розвитку подій варто готуватися урядам земних держав, а не лише голлівудським кінорежисерам.

"Якщо ми вважаємо, що за межами Землі існує життя, то яким чином ми заявимо інопланетянам про своє існування? З ким вони захочуть поговорити? З журналістами, прем'єр-міністром чи Папою Римським? Ми повинні знайти відповіді на ці запитання заздалегідь", - говорить вчена.

За словами британського астрофізика, життя, скоріше за все, знайдуть на кам'яній планеті з атмосферою, яка включає озон і вуглекислий газ. Однак виявлення ознак життя ще не означатиме негайного контакту. "Ніщо не може рухатися швидше, ніж світло, тому ми матимемо певний запас часу - 50 або 100 років", - розповіла Бернелл.

При цьому деякі колеги Бернелл її оптимізму від можливої зустрічі з інопланетянами не поділяють. Так, фахівці впевнені, що позаземна раса, здатна дістатися поверхні Землі, скоріше за все, колонізує нашу планету, так само, як колись європейці вторглися в Америку після відкриття її Колумбом.

Так, приміром, за словами знаменитого фізика-теоретика Стівена Хокінга, не варто завчасно видавати інопланетянам наше існування, оскільки існує висока ймовірність того, що представники позаземних цивілізацій, діставшись Землі, можуть зайнятися тут банальним грабунком природних ресурсів.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.