Чоловіка з найбільшим пенісом у світі затримали в аеропорту: думали, везе в штанах контрабанду Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2012 17:37 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Сан-Франциско стався курйозний випадок: популярного 41-річного актора і журналіста з Нью-Йорка Йона Фалкона затримали в аеропорту Сан-Франциско за підозрою в перевезенні заборонених предметів. Підозру митників викликав предмет, який випирав зі штанів чоловіка. Втім, дізнавшись, що саме Фалкон "переховує" в штанях, співробітники аеропорту були вкрай здивовані - справа в тому, що перед ними постав чоловік з найбільшим пенісом у світі.

"Митники не могли зрозуміти, що саме випирає у мене зі штанів навіть тоді, коли я пройшов крізь сканер, - написав згодом Фалкон у своєму Twitter’і. Зрозумівши, що чоловік ніяких законів не порушував, а підозри викликала всього-на-всього його чоловіча гордість, митники вибачилися і відпустили його.

Зауважимо також, що Йон Фалкон став знаменитим у 1999 році, коли популярний американський телеканал зняв про нього документальний фільм. В результаті проведених спеціалістами вимірювань з’ясувалося, що в спокійному стані розмір його пеніса сягає 24 см, а в збудженому - 34 см.

З того часу на актора влаштували справжнє полювання продюсери порноіндустрії, однак актору більше до душі робота в звичайних фільмах. Окрім того, Фалкон отримує дохід від написання оглядів на нові комп'ютерні ігри.

А трохи раніше спеціалісти провели дослідження, в рамках дослідження чоловіки нарешті отримали можливість помірятися геніталіями. Перемогли французи.

Авторами цього незвичайного дослідження стали співробітники німецького Інституту консультацій з питань запобігання і профілактики вагітності (ICC). Метою роботи було розповісти молодим людям про важливість контрацепції. В рамках дослідження чоловіки з різних країн світу вимірювали свої геніталії.

В дослідженні вчених взяло участь 10 500 чоловіків з 25 країн світу. Кожен з учасників вимірював довжину свого пеніса та вносив показник до бази даних. У цьому змаганні перемогли французи. Згідно з опитуванням, середній показник довжини пеніса француза - 15,48 сантиметра. Це на цілих 3 сантиметри більше, ніж в аутсайдерів змагання греків. Дослідження тривало протягом восьми місяців.

До речі, Інститут консультацій з питань запобігання і профілактики вагітності вже привертав увагу міжнародної громадськості: його співробітники винайшли презерватив, який можна напилювати на статевий орган. Його перевага – він підійде і французам, і скромним грекам.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу