Сталлоне найняв детектива, щоб знайти вбивць сина Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2012 11:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями стало відомо, що знаменитий актор Сильвестр Сталлоне, переконаний у тому, що його старшого сина Сейджа вбили, найняв відомого приватного детектива, щоб той з'ясував подробиці трагедії.

Так, вбитий горем актор, який надзвичайно тяжко переживає загибель улюбленого сина, вирішив самостійно з'ясувати, що власне стало причиною смерті Сейджа та кому вона могла бути вигідною.

Сильвестр Сталлоне і Саша Зак (фото з сайту yaplakal.com)
Сильвестр Сталлоне і Саша Зак (фото з сайту yaplakal.com)

Для з'ясування обставин трагедії Сталлоне навіть найняв приватного детектива, який вважається одним з найкращих детективів США. Так, свого часу Скотт Росс розслідував справи Майкла Джексона про розбещення неповнолітніх дітей та розгляд між Ріанною та її екс-бойфрендом Крісом Брауном, коли останній побив співачку під час їхнього скандалу.

Напередодні Сталлоне зі своїм братом Френком та представником слідства зустрілися з детективом в домі «Слая» в Лос-Анджелесі.

За окремими даними, Сталлоне впевнений, що смерть його сина була комусь на руку. І незважаючи на відсутність доказів вбивства Сейджа, Сталлоне має намір відшукати злочинців.

Окрім того, Сталлоне з'ясує, чим переживав його 36-річний син, чи вживав він наркотики, що відбувалося в його домі за тиждень до смерті, з ким він спілкувався та що їв.

Зауважимо, що детектив Росс вже не вперше працює з сім'єю Сталлоне, отож актор довіряє Россу і впевнений в тому, що разом вони віднайдуть правду.

Нагадаємо також, що Сейджа Сталлоне виявили мертвим в його домі в «Студіо-Сіті» в Лос-Анджелесі 13 липня цього року. Медики, які приїхали на місце трагедії, намагалися врятувати чоловіка, однак їхні зусилля були марними.

За офіційними даними, поліцейські вилучили з будинку Сталлоне-молодшого численні пляшечки з-під ліків. Версії суїциду або ж навмисного вбивства поліція відкинула зразу. За словами представників слідства, причиною загибелі стало передозування забороненими речовинами.

Разом з тим, мати Сейджа, колишня дружина Сталлоне Саша Зак, розповіла, що десь за два тижні до загибелі син відвідував стоматолога, який провів йому складну операцію з видалення п'яти зубів.

Сейдж, за словами жінки, не міг терпіти постійний ниючий біль і боровся з ним за допомогою анальгетиків.

Нагадаємо також, що минулої неділі було проведено розтин тіла актора, однак результати будуть оголошені протягом двох тижнів.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу